Foliowanie i laminowanie w procesie druku

Foliowanie i laminowanie w procesie druku

Możemy foliować i laminować dokumenty. Stanowią one trwałą ochronę dla cennych wydruków takich jak certyfikaty czy materiały reklamowe. Prawidłowo przeprowadzony proces laminacji zabezpiecza papier przed zabrudzeniem, rozdarciem i zżółknięciem.

Laminowanie polega na dwustronnym pokryciu oryginału folią laminacyjną. Folia pod wpływem wysokiej temperatury łączy się z papierem i zakleja brzegi. Tak zalaminowany arkusz jest wodoodporny i trudny do zniszczenia. Folie laminowane można kupić w różnych grubościach. Wiąże się to również z ich sztywnością.

Foliowanie jest podobnym procesem, ale folia jest bardzo cienka. Po zalaminowaniu oryginalna folia jest przycinana do pożądanego rozmiaru. Folie i laminaty są dostępne w różnych wykończeniach, w tym błyszczące, matowe lub miękkie.

Profesjonalna drukarnia może zaoferować profesjonalne foliowanie lub laminowanie takich produktów jak:

  • Plakaty,
  • Zdjęcia,
  • Dokumenty,
  • Materiały reklamowe
  • Świadectwa i dyplomy
  • Karty menu,

Foliowanie i laminowanie to proste, ale skuteczne sposoby na eleganckie zabezpieczenie drukowanych dokumentów. Wysokiej jakości folia może być stosowana do ochrony dokumentów przed warunkami atmosferycznymi, zaniedbaniami klientów i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Tego typu technika zwiększa trwałość cennych prac, pozwalając na ich lepsze przechowywanie. Oferujemy kompleksowe usługi foliowania i laminowania określonych dokumentów, plakatów, materiałów reklamowych i fotografii. Profesjonalnie laminujemy również certyfikaty, dyplomy, karty menu, identyfikatory, instrukcje i broszury.

Zobacz również: Jaka jest różnica w wykończeniach papieru?

Możliwość laminowania i foliowania wydruków w niskiej cenie

Ważne dokumenty, materiały szkoleniowe, dyplomy i inne dokumenty wymagają szczególnej troski. Nawet przy zachowaniu najlepszych środków ostrożności zawsze istnieje możliwość, że na ważne projekty wyleje się kawa lub sok, spadnie kawałek ulubionego ciasta drożdżowego lub rozleje się kosmetyczka. Musimy również pamiętać o zmiennych warunkach atmosferycznych. Deszcz, śnieg, a nawet promieniowanie UV mogą utrudnić prawidłowe przechowywanie papierów. Istnieje bardzo skuteczny sposób, aby zabezpieczyć dokumenty i prace przed takimi okolicznościami.

Wydruki mogą być skutecznie zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi poprzez foliowanie i laminowanie. Laminowanie polega na bezpośrednim pokrywaniu materiałów folią laminacyjną. Wybrany dokument umieszcza się pomiędzy dwiema warstwami folii, a następnie całość zgrzewa się w wysokiej temperaturze. Laminowane arkusze są nie tylko piękne, ale również chronią przed brudem, kurzem i wilgocią. Foliowanie to proces, w którym wykorzystuje się bardzo cienką folię, którą następnie przycina się do pożądanego formatu. Oba rodzaje ochrony dzieł sztuki są niezawodne i mogą znacznie przedłużyć żywotność Twoich wydruków.

Profesjonalne foliowanie i laminowanie dokumentów

W ramach usług oferowane jest profesjonalne laminowanie, foliowanie i tłoczenie dokumentów. Zabezpieczymy wszystkie Państwa cenne wydruki, takie jak świadectwa, materiały reklamowe i dyplomy, papier firmowy, prace kursowe, papier firmowy. Laminujemy wydruki wielkoformatowe, takie jak plakaty i zdjęcia, a także małe projekty, takie jak karty menu, instrukcje obsługi i wizytówki. Oferujemy laminaty i folie w wykończeniu matowym, satynowym (miękkim) lub błyszczącym. Wszystkie prace są zabezpieczone przez nasz nowoczesny sprzęt i nowoczesną technologię. Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty.

Laminowanie i foliowanie – realizacja zamówień

Usługi obejmują foliowanie i laminowanie wydruków. Można laminować wydruki w formacie dwustronnym od A1 do 6 oraz jednostronnie foliować od formatu A1 i A2. Na życzenie klienta laminujemy identyfikatory z klipsami. Oferujemy różne grubości folii do laminowania. Ma to znaczący wpływ na sztywność i wytrzymałość finalizowanych projektów. To od Państwa zależy w jaki sposób zabezpieczone zostaną ważne dokumenty. Do każdego klienta podchodzimy z takim samym profesjonalizmem i zawsze służymy pomocą w wyborze najlepszej opcji. W celu uzyskania dokładniejszej wyceny prosimy o kontakt mailowy.

Dokumenty mogą być laminowane lub foliowane, aby chronić je przed czynnikami zewnętrznymi. Otoczenie może mieć znaczący wpływ na to, jak ludzie postrzegają firmę, markę, czy osobę. Wiemy, że codzienne życie może mieć wpływ na trwałość i wygląd dokumentów. Dlatego też przygotowujemy projekty, które zapewniają solidną ochronę przed brudem, wilgocią, kurzem i innymi zagrożeniami. Płyty laminowane są również odporne na promieniowanie UV, środki chemiczne i zarysowania.

Previous Podstawowe i dodatkowe techniki strzyżenia włosów
Next Żywotność opon - bezpieczeństwo i starzenie się

Może to Ci się spodoba

Warsztaty w IPN

W dniu 15 maja 2017 r. , w siedzibie IPN Biuro Edukacji Narodowej Centrum Edukacyjne Przystanek Historia w Krakowie przy ul. Dunajewskiego 8 odbyły się warsztaty  do konkursu „Policjanci w służbie

Spotkanie robocze dotyczące przygotowań Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO

Dzisiaj (27.03.br.) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyło się spotkanie robocze przedstawicieli służb  zaangażowanych w przygotowanie Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO. 41 Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO  odbędzie się

Trwa 74 TOUR DE POLOGNE w Małopolsce

Za nami dwa z pięciu etapów 74 Tour de Pologne – największego wydarzenia kolarskiego w Polsce, którego trasy przebiegają przez Małopolskę. Nad bezpieczeństwem wyścigu czuwa ponad 600 policjantów, do zadań

Dzień otwarty w komendzie w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”

4 lipca 2017 roku dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Krakowie odwiedziły Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie. Akcja odbyła się w ramach kampanii organizowanej pod patronatem Pana

Noc Muzeów w Komendzie Głównej Policji. Wśród uczestników policjant z Krakowa

Przed kilkoma dniami w Komendzie Głównej Policji odbyła się ”Noc Muzeów”. Bramy KGP otwarte były dla zwiedzających od godziny 18:00 do północy. Ilość chętnych była tak duża, że już na

Małopolscy policjanci zabezpieczali „74 TOUR DE POLOGNE UCI WORLD TOUR”

Od 29 lipca do 4 sierpnia 2017 roku na terenie woj. małopolskiego odbyło się pięć etapów „74 TOUR DE POLOGNE UCI WORLD TOUR” – największego wydarzenia kolarskiego w Polsce. W

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź