Wirtualny spacer – sposób na szybką sprzedaż mieszkania

Wirtualny spacer – sposób na szybką sprzedaż mieszkania

Dobrze przygotowane zdjęcia, a także rzeczowy opis nieruchomości są podstawą profesjonalnego przygotowania ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości. Coraz częściej potencjalni kupcy nieruchomości pragną obejrzeć ją nawet bez wychodzenia z domu. W takich wypadkach wirtualny spacer po mieszkaniu pozwoli wyróżnić ogłoszenie wśród tysięcy innych, a także zwrócić na siebie uwagę potencjalnych kupców.

Czym charakteryzuje się wirtualny spacer?

Wirtualne spacery umożliwiają użytkownikiem internetu dowolne przemieszczanie się po danym miejscu, przybliżenie oraz oddalanie obrazów. Możliwe jest to dzięki wykonaniu zdjęć sferycznych, prezentujących widok w zakresie 360 stopni. Aby samodzielnie przygotować wirtualny spacer po mieszkaniu lub innej nieruchomości konieczne jest wykonanie zatem serii zdjęć sferycznych. Następnie są one łączone za pomocą programu, tworzącego odpowiednią prezentację.

Korzyści z zamieszczenie wirtualnego spaceru w ogłoszeniu

Wirtualny spacer po mieszkaniu może być zamieszczony nie tylko przez pośredników czy też deweloperów, lecz także w przypadku osób, które samodzielnie usiłują sprzedać swoje mieszkanie. Tego typu rozwiązanie przynosi bardzo wiele korzyści. Przede wszystkim podnosi to atrakcyjność oferty. Wówczas można dotrzeć do więcej grupy odbiorców oraz zainteresować ich swoją nieruchomością.

Ogłoszenia, które zawierają wirtualny spacer są znacznie bardziej atrakcyjne oraz przyciągają uwagę większej grupy potencjalnych klientów. Zwiększa to zatem szanse na szybką sprzedaż nieruchomości. Jednak wirtualny spacer to także możliwość zapoznania się z lokalem, bez konieczności dojazdu na miejsce. Tym samym z łatwością można dostrzec rozkład pomieszczeń, ich wielkość, a także inne interesujący elementy. Na tej podstawie wiele osób jest w stanie zweryfikować własne potrzeby względem oglądanej nieruchomości. Jest to również oszczędność czasu dla każdego klienta, który nie zawsze jest w stanie dotrzeć na miejsce od razu, aby obejrzeć nieruchomość. Oszczędność czasu dotyczy jednak również osoby sprzedającej, czyli zarówno pośrednika, dewelopera jak i osób prywatnych. Im więcej potencjalnych klientów zainteresuje się nieruchomością tym bardziej wzrasta szansa na jej szybką sprzedaż. Jednocześnie zmniejsza się ilość telefonów od osób niezainteresowanych, których wątpliwości może rozwijać wirtualny spacer. Co więcej prezentację na bazie wirtualnego spaceru można wykorzystywać również w przypadku wynajmowania lokalu kiedy aranżacja pozostaje bez zmian. Jest to zatem nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązanie.

Na naszym rodzimym rynku jest kilka firm, które wykonują taką usługę lecz z pewnością prym wiedzie firma fotonieruchomosci.eu. Firma ta wyróżnia się na tle konkurencji wysoką jakością i co najważniejsze terminowością. Głównie działają na terenie lubelszczyzny, ale sporadycznie pojawiają się w pozostałych zakątkach Polski.

Previous Ekologiczne sprzątanie - skuteczne metody i triki
Next Leczenie osób uzależnionych - gdzie należy szukać pomocy?

Może to Ci się spodoba

Polski rynek nieruchomości handlowych atrakcyjny dla inwestorów

Wysoka aktywność zagranicznych inwestorów na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. W I półroczu wartość transakcji przekroczyła 2 mld euro – podaje JLL. Transakcje na rynku handlowych wyniosły ponad 1 mld euro.

W Małopolsce powstała nowa instalacja przetwarzania odpadów komunalnych o wartości 40 mln zł

Oddana w tym tygodniu do użytku instalacja przetwarzania odpadów komunalnych ZGOK w Balinie zredukuje o około 60 proc. poziom składowania odpadów na terenie zachodniej Małopolski. Zgodnie z decyzją środowiskową zakład może przetwarzać 58 tys. ton

Czym jest Polski Fundusz Energetyczny FIZAN

Polski Fundusz Energetyczny jest funduszem inwestycyjnym zamkniętym, realizującym w swojej istocie ideę polegającą na budowaniu wartości jego spółek portfelowych, dobranych zgodnie z wartościami oraz kryteriami wyrażonymi w jego statucie. Pośrednio

Finansiści oraz inżynierowie będą zatrudniani w Krakowie i we Wrocławiu

Rekruterzy obserwują zwiększoną aktywność branży finansowej. Analitycy, menedżerowie i kontrolerzy finansowi poszukiwani są zarówno na warszawskim rynku pracy, jak i we Wrocławiu czy w Krakowie. W stolicy duże zapotrzebowanie na nowych pracowników wykazują

Na bankowych promocjach zarobił 15 tys. Złotych

Dysponujesz sporym wolnym kapitałem i jesteś prawdziwym łowcą okazji? Skorzystaj z oferty banków, które proponują swoje produkty finansowe na atrakcyjnych warunkach. W ten sposób możesz zyskać nawet 15 tys. złotych

Praca w Małopolsce czeka – co piąta firma będzie zatrudniać!

Stopa bezrobocia spada, choć nadal wynosi ponad 6,5%. Czy to oznacza, że w naszym województwie nie ma pracy? Czy szukanie nowego zatrudnienia musi trwać miesiącami i być nieustanną harówką? Nie!

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź