Stawy, selfie stick, monopod – co warto wybrać?

Stawy, selfie stick, monopod – co warto wybrać?

Historia niestabilności

Jeszcze nie tak dawno telefon służył jedynie do pisania krótkich tekstów lub wykonywania połączeń. Postęp technologiczny, który jest szybki jak pociąg, spowodował zauważalną zmianę w zachowaniach społecznych. Smartfon, a dokładniej telefon, jest dziś podstawowym narzędziem rozrywki i pracy. Jest naszym centrum dowodzenia i fundamentem naszego życia.

Nasz “mobilny przyjaciel” może służyć do oglądania filmów, komunikowania się z rodziną i przyjaciółmi poprzez wirtualne spotkania ze zdjęciem, korzystania z wielu aplikacji, czy dokumentowania naszego codziennego życia za pomocą setek, jeśli nie tysięcy zdjęć i filmów. Chcemy pomóc Ci znaleźć odpowiednie akcesoria fotograficzne do smartfona i sprawić by Twoje zdjęcia i filmy były doskonałe.

Pamiętnik obrazkowy

Zapisywanie swoich doświadczeń było popularnym zajęciem w przeszłości. Było to popularne zajęcie, aby śledzić swoje doświadczenia i zapisywać swoje uczucia na ich temat. Słowo pisane jest powoli zastępowane przez obrazy. Można śmiało powiedzieć, że przeżywanie swoich doświadczeń za pomocą zdjęć i filmów jest nowoczesnym sposobem prowadzenia dziennika. Tak jak dawniej ludzie dbali o estetyczny wygląd swoich wspomnień, tak i my dbamy o to dzisiaj. Chcemy, aby zdjęcia z naszych smartfonów były wysokiej jakości. Technologia stale się doskonali, co pozwala nam uchwycić więcej z naszego codziennego życia. Zdarzają się jednak sytuacje, w których trudno jest utrzymać nasz smartfon w jednej ręce. Rozwiązaniem jest statyw do telefonu.

Siła wyrazistości

Zdarza się, że jakość zdjęć robionych “z ręki” jest słaba. Statywy do smartfonów mogą być przydatnym narzędziem, które pozwoli uniknąć tego niepożądanego efektu. Powinni z niego korzystać zarówno profesjonalni fotografowie, jak i ci, którzy po prostu lubią robić zdjęcia. Statyw stabilizuje obraz i pozwala robić ostre, pozbawione rozmyć zdjęcia, a także wysokiej jakości filmy. Statyw do smartfona to coś więcej niż tradycyjny statyw. Może być również używany jako selfie stick lub uchwyt samochodowy do robienia zdjęć podczas jazdy samochodem.

Przedłużenie ręki

Selfie stick jest najbardziej popularnym wyborem wśród konsumentów. Najprościej rzecz ujmując, jest to kij. Urządzenie to służy przede wszystkim do robienia selfie. Dzięki niemu możesz pokazać swoje najlepsze cechy pod szerszym kątem. Zdjęcia można robić nie tylko z telefonu, ale również z tradycyjnych zdjęć. Selfie stick możesz również wykorzystać do nagrywania filmów. Filmik będzie wyglądał zupełnie inaczej, jeśli będziesz trzymał go w dłoni i miał oczy skupione na obiektywie.

Klasyka gatunku

Nie ma znaczenia, czy używasz statywu podczas wakacyjnych podróży, czy do codziennego użytku. Jeśli jesteś fotografem, lub nagrywasz filmy na potrzeby mediów społecznościowych, warto zainwestować w sprawdzone rozwiązania. Klasycznym statywem jest statyw, który posiada trzy nogi, można regulować jego wysokość, a także dowolną regulację głowicy. Dzięki temu Twój sprzęt będzie zrównoważony we wszystkich płaszczyznach. Telefon będziesz mógł ustawić na dowolnej powierzchni, niezależnie od warunków atmosferycznych, a jego położenie będzie solidne i stabilne. Silny wiatr. Może być również bardzo ciężki i duży.

Wersja kompaktowa

Mini statyw to świetna opcja dla tych, którzy często podróżują i nie chcą zabierać ciężkiego sprzętu. Te małe statywy posiadają trzy wysuwane nogi oraz głowicę. Ich wyjątkową zaletą jest niewielki rozmiar, lekkość i uniwersalność. Idealnie nadają się do odkrywania nowych miejsc i wakacyjnych przygód.

W naszej ofercie znajdziesz również elastyczne mini statywy do smartfona. To kompaktowe narzędzie wyposażone jest w trzy elastyczne nogi. Pozwala to na rozszerzenie możliwości terenowych poprzez odpowiednie ustawienie statywu. Możesz umieścić swój smartfon na dowolnej powierzchni.

Mały statyw jest bardzo przenośny i może być noszony przy sobie, nawet jeśli masz smartfona lub inne akcesoria. Może być również używany jako mini statyw do wideokonferencji, co jest tak ważne w dzisiejszych czasach.

Previous Zabiegi idealne dla skóry 40+
Next Rutyna pielęgnacji twarzy

Może to Ci się spodoba

Duża łazienka może być nie lada wyzwaniem. Jak ją urządzić?

Warto poświęcić czas na zadbanie o tę przestrzeń. Ponieważ jest ona intymna i osobista, czas spędzony w tym miejscu jest cenny. Ciepła kąpiel wieczorem i poranny prysznic mogą nas obudzić.

Policjanci edukują amatorów białego szaleństwa

Policjanci z sądeckiej komendy w dniu 26 stycznia2017 r. na stokach w Cieniawie i Kamiannej, edukowali  amatorów białego szaleństwa. W ramach kampanii „Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku” rozdawali narciarzom i

Szczęśliwy finał poszukiwań niedoszłego samobójcy

Gorliccy policjanci wspólnie z druhami OSP oraz ratownikami GOPR odnaleźli 53-letniego zdesperowanego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Mężczyzna bezpiecznie trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. 21 sierpnia br. do

Warsztaty w IPN

W dniu 15 maja 2017 r. , w siedzibie IPN Biuro Edukacji Narodowej Centrum Edukacyjne Przystanek Historia w Krakowie przy ul. Dunajewskiego 8 odbyły się warsztaty  do konkursu “Policjanci w służbie

Miasta rozlewają się na przedmieścia. To powoduje coraz większe korki

Ponad połowa mieszkańców miast uważa, że samochód to najwygodniejszy środek transportu. Jednocześnie większość z nich korki i brak miejsc parkingowych uważa za największą zmorę komunikacyjną w mieście. Mimo że transport publiczny staje się

Prezydent Krakowa: jestem za budową metra, ale jeszcze nie teraz

W niedzielę, 25 kwietnia, mieszkańcy Krakowa wypowiedzą się w referendum, czy chcą organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022. Prezydent miasta liczy na pozytywne odpowiedzi Krakowian, bo jak podkreśla, projekt się spina i jest

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź