Zatrzymany mężczyzna rozprowadzający nielegalne wyroby tytoniowe
15 marca br. w godzinach wieczornych, policjanci Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego z VIII Komisariatu Policji w Krakowie na Al. Przyjaźni w Nowej Hucie zatrzymali do kontroli kierującego Audi A6. Policjanci podejrzewali, ze 48-latek przewozi w swoim samochodzie wyroby tytoniowe bez akcyzy. Rzeczywiście podczas przeszukania pojazdu funkcjonariusze natrafili na duże ilości paczek papierosów bez polskiej banderoli. Przeprowadzone w dalszej kolejności przeszukanie mieszkania mężczyzny pozwoliło na ujawnienie kolejnych paczek nielegalnych papierosów . W sumie zabezpieczono prawie 2 tys. paczek, w których znajdowało się prawie 40 tys. sztuk „lewych” papierosów różnych marek. 48-latek usłyszał zarzuty posiadania wyrobów tytoniowych bez akcyzy ( art.65 par.2 KKS ). Całość materiałów w tej sprawie została przekazana do Izby Celnej.
Wszystko wskazuje na to, że sprawca rozprowadzał hurtowo niedozwolone wyroby tytoniowe na różnych placach targowych na terenie Krakowa. Najprawdopodobniej u niego zaopatrywali się pomniejsi handlarze, którzy sprzedawali papierosy klientom detalicznym. Działanie sprawcy naraziło Skarb Państwa na uszczuplenie w kwocie 45 622 zł.
Może to Ci się spodoba
Krakowscy policjanci błyskawicznie ustali i zatrzymali sprawców rozboju, z których jeden był poszukiwany przez Prokuraturę
W sobotę (13.05.) około godz. 3 nad ranem, do patrolu Oddziału Prewencji Policji w Krakowie ,który pełnił służbę w rejonie Rynku Głównego, podbiegł zdenerwowany mężczyzna twierdząc, że przed chwilą został
Podczas kontroli pojazdu policjanci zabezpieczyli dwie sztuki broni ukryte w samochodowym schowku
Policjanci z V Komisariatu Policji w Krakowie podczas kontroli pojazdu znaleźli dwie sztuki broni, które właściciel ukrył w samochodowym schowku. Broń została zabezpieczona do badań balistycznych. Policjanci z V Komisariatu
35-latek zatrzymany przez policjantów III Komisariatu Policji w Krakowie trzymał w zamrażalniku narkotyki ukryte w pudełku po margarynie
Od pewnego czasu, policjanci Zespołu Operacyjno Rozpoznawczego III Komisariatu Policji w Krakowie mieli podejrzenia, że w jednym z mieszkań w krakowskiej dzielnicy Krowodrza, młody mężczyzna może posiadać większą ilość narkotyków.
Nowotarscy policjanci zatrzymali dwóch Duńczyków, którzy napadli na 66 latkę
26 stycznia 2017 roku przed godziną 10:00 nowotarscy policjanci zatrzymali w Zakopanem dwóch obywateli Danii w wieku 39 i 40 lat, którzy wtargnęli do jednego z mieszkań na terenie Nowego Targu.
Kolejny raz zaoferowano policjantom kupno narkotyków
Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie pełniący służbę w patrolu nieumundurowanym zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy zaoferowali im do sprzedaży środki odurzające. Narkotykowi dilerzy usłyszą zarzuty posiadania i sprzedaży
Otworzył drzwi policjantom, bo najprawdopodobniej spodziewał się wizyty klienta.
Policjanci Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego III Komisariatu Policji w Krakowie ustalili, że pewien mężczyzna mieszkający w rejonie Hali Targowej na krakowskich Grzegórzkach może posiadać w swoim mieszkaniu większą ilość narkotyków.


0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!