Zrywali kobietom łańcuszki

Zrywali kobietom łańcuszki

Lubelscy kryminalni ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za kradzieże łańcuszków. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 18 i 19-lat. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu z KMP w Lublinie wspólnie z kryminalnymi z II komisariatu ustalili i zatrzymali 18-letniego mieszkańca Lublina. Młody mężczyzna na początku września na ul. Szkolnej i Sierocej w Lublinie zerwał z szyi trzech kobiet złote łańcuszki o wartości blisko 3 tys. zł. Podczas kradzieży na ul. Sierocej pomagał mu 19-letni kompan. Młodzi mieszkańcy Lublina trafili do policyjnego aresztu.

Wczoraj obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci na poczet przyszłych kar zabezpieczyli od nich pieniądze w kwocie po 500 zł.

Previous Usłyszał zarzuty w śledztwie dotyczącym nielegalnego składowania niebezpiecznych odpadów
Next Flirt kosztował ją prawie 80 tysięcy zł

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO W POLANÓWCE

Komenda Miejska Policji w Lublinie prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 25 września w miejscowości Polanówka. Około godziny 06:30 doszło do zderzenia samochodu marki Volkswagen

Wiadomości 0 Comments

Z WIZYTĄ W ARESZCIE ŚLEDCZYM W LUBLINIE

Policjanci z „wojewódzkiej drogówki” wzięli udział w kolejnej edycji programu resocjalizacyjnego pn. „Fotoradar”, mającego na celu przeciwdziałanie pro-kryminalnym postawom, przeznaczonego dla skazanych, którzy popełnili przestępstwo, o którym mowa w art.

Wiadomości 0 Comments

Wypadek śmiertelny na al. Tysiąclecia

Policjanci z KMP w Lublinie wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku do którego doszło dzisiaj pod wiaduktem na Al. Tysiąclecia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni kierujący pojazdem marki Renault Megane jadąc

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!