ZLIKWIDOWANA WYTWÓRNIA AMFETAMINY

ZLIKWIDOWANA WYTWÓRNIA AMFETAMINY

Kryminalni z KWP w Lublinie wspólnie z puławskimi kryminalnymi zlikwidowali wytwórnię amfetaminy. Zatrzymany został 30-letni puławianin. Mężczyzna był wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Obecnie grozi mu nie mniej niż 3 lata pozbawienia wolności.

W miniony weekend lubelscy kryminalni wspólnie z policjantami z Puław realizowali czynności dotyczące produkcji oraz wprowadzania do obrotu substancji psychotropowych. W wyniku przeszukania mieszkania oraz piwnicy mężczyzny podejrzanego o wytwarzanie substancji psychotropowych policjanci ujawnili domową linię produkcyjną amfetaminy. Zabezpieczono szereg narzędzi, komponentów i odczynników chemicznych służących do wyrobu amfetaminy oraz prawie 660 g substancji, którą poddano specjalistycznej ekspertyzie. Okazała się nią być czysta amfetamina.

Na gorącym uczynku zatrzymany został 30-letni mieszkaniec Puław. W chwili zatrzymania mężczyzna był kompletnie zaskoczony. Przyznał się do produkcji substancji psychotropowych. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Policjanci nie wyklucza dalszych zatrzymań. Wobec sprawcy został skierowany wniosek do Sądu Rejonowego w Puławach o tymczasowe aresztowanie.

Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii wytwarzanie substancji psychotropowych w znacznej ilości zagrożone jest grzywną i karą pozbawienia wolności do lat 15.

Previous PO ALKOHOLU TESTOWALI ZAKUPIONY SAMOCHÓD
Next KTO ROZPOZNAJE AMATORÓW KAWY

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

PRZYSZEDŁ NA DOMOWĄ IMPREZĘ, UKRADŁ ZEGARKI

Policjanci z V komisariatu ustalili sprawcę kradzieży 4 zegarków o wartości ponad 6,5 tys. zł. z jednego z domów na Sławinku. Do zdarzenia doszło na początku długiego weekendu podczas nieobecności

Lublin na Sygnale 0 Comments

DACHOWAŁ I UDERZYŁ W LATARNIĘ

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło dzisiejszej nocy w Chełmie. Z ustaleń policjantów wynika, że 19-latek kierujący samochodem marki BMW stracił panowanie nad pojazdem, dachował i uderzył w latarnię, która

Lublin na Sygnale 0 Comments

NIEPRAWIDŁOWE WYPRZEDZANIE PRZYCZYNĄ WYPADKU

Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na DK-19 w miejscowości Grabowiec. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący samochodem osobowym marki Hyundai Getz doprowadził do czołowego zderzenia z

1 Comment

  1. Irek
    Styczeń 26, 12:33 Reply
    Brawo dla policji! Przynajmniej na rynek trafi mniej narkotyków i młodzi ludzie nie będą mieli tak łatwego dostępu, oby więcej takich udanych akcji.

Zostaw odpowiedź