ZLIKWIDOWANA WYTWÓRNIA AMFETAMINY

ZLIKWIDOWANA WYTWÓRNIA AMFETAMINY

Kryminalni z KWP w Lublinie wspólnie z puławskimi kryminalnymi zlikwidowali wytwórnię amfetaminy. Zatrzymany został 30-letni puławianin. Mężczyzna był wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Obecnie grozi mu nie mniej niż 3 lata pozbawienia wolności.

W miniony weekend lubelscy kryminalni wspólnie z policjantami z Puław realizowali czynności dotyczące produkcji oraz wprowadzania do obrotu substancji psychotropowych. W wyniku przeszukania mieszkania oraz piwnicy mężczyzny podejrzanego o wytwarzanie substancji psychotropowych policjanci ujawnili domową linię produkcyjną amfetaminy. Zabezpieczono szereg narzędzi, komponentów i odczynników chemicznych służących do wyrobu amfetaminy oraz prawie 660 g substancji, którą poddano specjalistycznej ekspertyzie. Okazała się nią być czysta amfetamina.

Na gorącym uczynku zatrzymany został 30-letni mieszkaniec Puław. W chwili zatrzymania mężczyzna był kompletnie zaskoczony. Przyznał się do produkcji substancji psychotropowych. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Policjanci nie wyklucza dalszych zatrzymań. Wobec sprawcy został skierowany wniosek do Sądu Rejonowego w Puławach o tymczasowe aresztowanie.

Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii wytwarzanie substancji psychotropowych w znacznej ilości zagrożone jest grzywną i karą pozbawienia wolności do lat 15.

Previous PO ALKOHOLU TESTOWALI ZAKUPIONY SAMOCHÓD
Next KTO ROZPOZNAJE AMATORÓW KAWY

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

USŁYSZAŁ BLISKO 80 ZARZUTÓW, ZOSTAŁ ARESZTOWANY

Policjanci z VII komisariatu i Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu z komendy miejskiej zatrzymali 33-latka, który odpowiadać będzie za kradzieże z włamaniem. Mężczyzna włamywał się do zaparkowanych samochodów i

Lublin na Sygnale 0 Comments

ŚMIERTELNY WYPADEK NA NIESTRZEŻONYM PRZEJEŹDZIE KOLEJOWYM

Chełmscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku kolejowego. Do zdarzenia tego doszło wczoraj po południu na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w gminie Rejowiec Fabryczny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód

Lublin na Sygnale 0 Comments

KTO ROZPOZNAJE TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Policjanci z IV komisariatu poszukują mężczyzny do sprawy kradzieży elektronarzędzi i środków czystości z terenu jednej z siłowni przy ul. Jana Sawy. Sprawca z pomieszczenia gospodarczego ukradł przedmioty o wartości

1 Comment

  1. Irek
    Styczeń 26, 12:33 Reply
    Brawo dla policji! Przynajmniej na rynek trafi mniej narkotyków i młodzi ludzie nie będą mieli tak łatwego dostępu, oby więcej takich udanych akcji.

Zostaw odpowiedź