Zatrzymany za znęcanie i groźby wobec rodziny

Zatrzymany za znęcanie i groźby wobec rodziny

47-latek z gm. Bełżyce dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie się psychiczne nad swoją matką i kierowanie gróźb karalnych wobec członków rodziny. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Bełżyc zatrzymali 47-letniego mieszkańca gminy Bełżyce po wszczętej przez niego awanturze domowej. Mężczyzna znajdował się pod znacznym działaniem alkoholu. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że od dłuższego czasu znęca się psychicznie nad swoją matką i groził pozbawieniem życia przy użyciu siekiery swoim najbliższym. 47-latek trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. 47-latkowi za popełnione przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był już w przeszłości karany m.in. za uszkodzenie ciała oraz za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Previous Papier ksero
Next Tragiczny wypadek w m. Sporniak

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

PONAD TYSIĄC PACZEK PAPIEROSÓW BEZ AKCYZY NIE TRAFI NA RYNEK

Ponad tysiąc paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy ujawnili i zabezpieczyli policjanci z Wydziału dw z Przestępczością Gospodarczą puławskiej komendy. Przewoził je obywatel Ukrainy, który już usłyszał zarzut. Gdyby nielegalne

Wiadomości 0 Comments

Pijany 16-latek wjechał w płot

Nieodpowiedzialnie i bezmyślnie rozpoczął swoją przygodę za kółkiem 16-letni mieszkaniec gminy Opole Lubelskie. Chłopak wczoraj wieczorem bez wiedzy rodziców zabrał ich mercedesa by kilka ulic dalej staranować ogrodzenia trzech posesji.

Wiadomości 0 Comments

uratowali 27-latka przed samospaleniem

Policjanci z „trójki” uratowali wczoraj 27-latka, który oblał się benzyną i przez samospalenie chciał popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze otrzymali informację od anonimowej osoby, która dzwoniąc na nr alarmowy 112 twierdziła, że

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź