Zatrzymani sprawcy rozboju

Zatrzymani sprawcy rozboju

Policyjni wywiadowcy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali rozboju na 35-latku. Zaatakowali go na dworcu przy al. Tysiąclecia. Wykręcili mu ręce i zabrali pieniądze, telefon i papierosy. Towarzysząca sprawcom kobieta okazała się poszukiwana. Sprawę prowadzą policjanci z II komisariatu, którzy udowodnili im kolejne przestępstwo.

Do rozboju doszło  w miniony poniedziałek przed godziną 19.00 na dworcu przy Al. Tysiąclecia. Do czekającego na autobus 35-latka podeszło dwóch mężczyzn. Złapali go za ręce i zabrali mu pieniądze, telefon a nawet paczkę papierosów. Przyglądała się temu towarzysząca im kobieta. Cała trójka szybko oddaliła się z miejsca. Powiadomiony o zdarzeniu oficer dyżurny z komendy miejskiej skierował na miejsce zdarzenia policyjnych wywiadowców.

Funkcjonariusze wspólnie z pokrzywdzonym rozpoczęli poszukiwania sprawców. Kilka ulic dalej mężczyzna rozpoznał swoich oprawców. Wszyscy zostali zatrzymani. Sprawą zajęli się policjanci z II komisariatu. Okazało się, ze towarzysząca im kobieta jest poszukiwana do odbycia kary więzienia za niezapłacone grzywny.  Dwaj mężczyźni to 34-latkowie, którzy byli już karani. Obaj w tym roku opuścili mury więzienia za popełnione przestępstwa. Jeden z nich odbywał karę za znęcanie, natomiast drugi za rozbój. Dziś obaj zostali doprowadzeni do prokuratury. Za popełnione przestępstwo rozboju znów grozi im więzienie.

Dodatkowo obaj odpowiedzą za kradzież karty bankomatowej i wypłatę pieniędzy. 23 września br. okradli mężczyznę przy ul. Lubartowskiej. Ich wizerunek został zarejestrowany  przez kamery monitoringu. Okradziony mężczyzna zgłosił kradzież właśnie na II komisariacie Policji. Po zatrzymaniu mężczyzn za rozbój, policjantom nie pozostało już nic innego jak przedstawić im kolejny zarzut.

Previous Wypadek ze skutkiem śmiertelnym
Next Oglądanie telewizji w Internecie

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

WYPADEK NA OBWODNICY CHODLA

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 747 w Chodlu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Volkswagen Passat na skrzyżowaniu zderzyła się

Wiadomości 0 Comments

Upojeni alkoholem rodzice „opiekowali się” 5-miesięcznym niemowlęciem

W ramach tzw. „przyjaznych patroli” policjanci wspólnie z pracownikami CIK i MOPR odwiedzili wczoraj jedno z lubelskich mieszkań. Pomimo tego, że słychać było płacz małego dziecka nikt nie chciał otworzyć

Wiadomości 0 Comments

Piła do drewna opałowego – co wybrać?

Sezon grzewczy wymaga przygotowań. Nie chodzi jedynie o sprawdzenie stanu instalacji c.o., ale również zadbanie o odpowiednią ilość drewna opałowego, jeśli takowym ogrzewamy dom. Konieczny jest do tego fachowy sprzęt.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!