ZATRZYMANI SPRAWCY KRADZIEŻY ALKOHOLU

ZATRZYMANI SPRAWCY KRADZIEŻY ALKOHOLU

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży sklepowych z dyskontu spożywczego przy ul. Lotniczej. Okazali się nimi 23-letnia kobieta i 32-letni mężczyzna. Oboje są mieszkańcami Lublina. Sprawcy zostali zatrzymani dzięki informacjom przekazanym przez osoby, które rozpoznały ich na upublicznionych zdjęciach na jednym z portali internetowych. Wobec tych osób został sporządzony wniosek o ukaranie do Sądu.

30 marca zwracaliśmy się do państwa z prośbą o pomoc w rozpoznaniu sprawców kradzieży sklepowych. Doszło do nich na terenie jednego z dyskontów spożywczych przy ul. Lotniczej w Lublinie. Sprawcy wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi sklepu ukradli po 2 butelki z alkoholem.

Wczoraj policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie zatrzymali sprawców kradzieży. Okazali się nimi 23-letnia kobieta i 32-letni mężczyzna. Oboje są mieszkańcami Lublina. Wobec tych osób został sporządzony wniosek o ukaranie do Sądu.

Sprawcy zostali zatrzymani dzięki anonimowym informacjom przekazanym telefonicznie. Kilka osób rozpoznało sprawców kradzieży na upublicznionych zdjęciach na jednym z portali internetowych.

Pragniemy podziękować za przekazaną informację, dzięki Państwa reakcji, nasze apele przynoszą pozytywny efekt. Sprawcy czynów zabronionych przestają być anonimowi.

Previous POLICJANCI ZABEZPIECZYLI NARKOTYKI WARTE PONAD 10 MLN ZŁ
Next KOLEJNA OSOBA ZATRZYMANA W SPRAWIE OSZUSTWA NA POLICJANTA

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

PONAD DWUMETROWE KRZAKI MARIHUANY W OGRÓDKU WARZYWNYM 32 LATKI Z TARNOGRODU

Policjanci Posterunku Policji w Tarnogrodzie bazując na informacjach własnych w miejscu zamieszkania 32 latki Tarnogrodu ujawnili pięć krzaków marihuany. Kobieta powiedziała policjantom, że rośliny uprawiała dla własnych potrzeb. Za posiadanie

Lublin na Sygnale 0 Comments

KTO GO ROZPOZNAJE?

Lubelscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów jubilerskich przy ul. Świętoduskiej. Nieustalony dotychczas mężczyzna skradł biżuterię o wartości ponad 35

Lublin na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI DWIE NIELEGALNE PLANTACJE

Dwie nielegalne uprawy konopi indyjskich ujawnili lubelscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej i funkcjonariusze z KP w Bychawie. Należące do dwóch 34 latków uprawy funkcjonariusze namierzyli na terenie gmin:

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź