ZATRZYMANI SPRAWCY KRADZIEŻY ALKOHOLU

ZATRZYMANI SPRAWCY KRADZIEŻY ALKOHOLU

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży sklepowych z dyskontu spożywczego przy ul. Lotniczej. Okazali się nimi 23-letnia kobieta i 32-letni mężczyzna. Oboje są mieszkańcami Lublina. Sprawcy zostali zatrzymani dzięki informacjom przekazanym przez osoby, które rozpoznały ich na upublicznionych zdjęciach na jednym z portali internetowych. Wobec tych osób został sporządzony wniosek o ukaranie do Sądu.

30 marca zwracaliśmy się do państwa z prośbą o pomoc w rozpoznaniu sprawców kradzieży sklepowych. Doszło do nich na terenie jednego z dyskontów spożywczych przy ul. Lotniczej w Lublinie. Sprawcy wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi sklepu ukradli po 2 butelki z alkoholem.

Wczoraj policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie zatrzymali sprawców kradzieży. Okazali się nimi 23-letnia kobieta i 32-letni mężczyzna. Oboje są mieszkańcami Lublina. Wobec tych osób został sporządzony wniosek o ukaranie do Sądu.

Sprawcy zostali zatrzymani dzięki anonimowym informacjom przekazanym telefonicznie. Kilka osób rozpoznało sprawców kradzieży na upublicznionych zdjęciach na jednym z portali internetowych.

Pragniemy podziękować za przekazaną informację, dzięki Państwa reakcji, nasze apele przynoszą pozytywny efekt. Sprawcy czynów zabronionych przestają być anonimowi.

Previous POLICJANCI ZABEZPIECZYLI NARKOTYKI WARTE PONAD 10 MLN ZŁ
Next KOLEJNA OSOBA ZATRZYMANA W SPRAWIE OSZUSTWA NA POLICJANTA

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI KONTRABANDĘ

Ponad 2 tys. paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli wczoraj radzyńscy policjanci. Kontrabanda przechowywana była w samochodach 43-letniego mieszkańca Siedlec i 52-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyźni

Lublin na Sygnale 0 Comments

PO ALKOHOLU TESTOWALI ZAKUPIONY SAMOCHÓD

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w miejscowości Rogalin. Jak wynika z ustaleń, dwaj nietrzeźwi mężczyźni postanowili urządzić sobie przejażdżkę nowo nabytym Oplem. Na zaśnieżonej jezdni wpadli w

Lublin na Sygnale 0 Comments

ODPOWIE ZA KRADZIEŻ ROZBÓJNICZĄ

Najbliższe 3 miesiące w tymczasowym areszcie spędzi 31-latek podejrzany o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna w Bramie Krakowskiej z kapelusza grającego na gitarze 28-latka ukradł pieniądze pochodzące z datków w kwocie ponad

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!