Zatrzymani za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Zatrzymani za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Policjanci z komisariatu w Niemcach zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 47-latka ze skutkiem śmiertelnym. Wszyscy byli pracownikami budowlanymi i mieszkali w jednym domu. W poniedziałek podczas spożywania alkoholu doszło miedzy nimi do kłótni. Zatrzymani to mieszkańcy Kwidzynia w wieku 25, 28-lat. Obaj byli wcześniej karani. Dziś zostali doprowadzeni do prokuratury. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w jednym z domów na terenie gm. Wólka. Pomiędzy trzema mężczyznami doszło do kłótni i bójki podczas spożywania alkoholu. Dwaj mieszkańcy Kwidzynia  w wieku 25 i 28-lat zaatakowali 47-latka z powiatu cieszyńskiego. Mężczyzna zmarł na miejscu. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Mieli ponad 2,5 promila alkoholu. Dziś zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Świdniku. Śledczy wystąpią do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Kto rozpoznaje złodzieja
Next Przyszedł z dziewczyną - wyszedł z telefonem

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ZAPŁACIŁ ZA ZAKUPY NIE SWOJĄ KARTĄ. KTO GO ROZPOZNAJE?

Policjanci z III Komisariatu Policji poszukują mężczyzny, który w dwóch sklepach metodą zbliżeniową dokonał płatności nie swoją kartą. Mundurowi w toku czynności zabezpieczyli nagrania ze sklepowych monitoringów, na których widać

Wiadomości 0 Comments

TRAGICZNY WYPADEK NA AL. ANDERSA

Do tragicznego wypadku doszło dziś rano na al. Andersa. Kierujący lexusem zjechał z drogi i uderzył w drzewo oraz latarnię. Pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji kierującego pojazdem nie udało się

Wiadomości 0 Comments

Pijany 16-latek wjechał w płot

Nieodpowiedzialnie i bezmyślnie rozpoczął swoją przygodę za kółkiem 16-letni mieszkaniec gminy Opole Lubelskie. Chłopak wczoraj wieczorem bez wiedzy rodziców zabrał ich mercedesa by kilka ulic dalej staranować ogrodzenia trzech posesji.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź