Zalety telefonów Xiaomi

Zalety telefonów Xiaomi

Kilka lat temu Xiaomi przedstawiło swoje pierwsze telefony. Bardzo szybko podbiły one nie tylko azjatycki, ale też europejski rynek. W ciągu zaledwie 5 lat od założenia, Xiaomi stał się przodującym producentem smartfonów w Chinach konkurującym z gigantami technologicznymi takimi jak Apple, Samsung i Huawei. Ich największą zaletą jest zaproponowanie wysokiej jakości telefonów w stosunku do ich ceny.

Cena

Cena jest jednym z najważniejszych czynników, które należy rozważyć przy zakupie smartfona. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na iPhone’a, a Xiaomi sprzedaje te same smartfony ze świetnymi specyfikacjami w niskich cenach. Xiaomi sprzedaje swój produkt bezpośrednio konsumentom za pośrednictwem sklepów internetowych. Brak dystrybutorów oznacza brak dodatkowych kosztów. Dodatkowo Xiaomi nie wydaje praktycznie pieniędzy na reklamę. Polegają na mediach społecznościowych i wiadomościach od zadowolonych klientów. Pomaga to Xiaomi zaoszczędzić dużo pieniędzy i pomaga sprzedawać smartfony po konkurencyjnych – niskich cenach.

Jakość i aparat

Niskie ceny nigdy nie określały jakości telefonów Xiaomi. Prawie każdy smartfon Xiaomi działa na procesorach Snapdragon, które są uważane za najlepsze procesory smartfonów. Materiał użyty do wewnętrznej i zewnętrznej budowy smartfonów Xiaomi jest również wysokiej jakości. Xiaomi używa wysokiej jakości sprzętu i moduł kamery nie jest tutaj wyjątkiem. Niezależnie od tego, czy jest to najtańszy smartfon, czy flagowiec, smartfony Xiaomi zawsze miały przyzwoity aparat fotograficzny. Redmi 2 dla przykładu może robić niesamowite zdjęcia i nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p. Nowo wprowadzony Xiaomi Mi5 ma optyczny stabilizator obrazu, który zwykle można znaleźć tylko w drogich smartfonach, takich jak iPhone 5s lub 6s, LG g4.

System operacyjny

Telefony Xiaomi zostały wyposażone w niestandardową wersję Androida, MIUI. Początkowo nie byli producentami smartfonów. MIUI zyskał ogromną popularność i został przeniesiony do ogromnej liczby smartfonów. Ma wiele funkcji, których brakuje w podstawowej wersji Androida. MIUI Xiaomi jest najbardziej konfigurowalną pamięcią ROM na rynku. Alternatywnie możesz tu dostosować każdą część oprogramowania, taką jak ekran blokady, cień powiadomień, a nawet ekran rozruchowy – indywidualnie według własnego gustu. Jest też bardzo szybki – możesz szybciej przenosić aplikacje i nawigować między nimi. Oprócz tego domyślna aplikacja bezpieczeństwa na Xiaomi jest niezwykle wydajna. Możesz kontrolować / konfigurować uprawnienia nadawane poszczególnym aplikacjom.

Poza tym masz Anti-Malware, Clean up i inne przydatne funkcje. Oprogramowanie jest regularnie aktualizowane o nowe funkcje, ulepszenia i poprawki błędów. Xiaomi zapewnia aktualizacje MIUI nawet dla swoich starych urządzeń, abyś nie musiał się martwić, że twoje oprogramowanie będzie nieaktualne.

Podsumowując kupując telefony sygnowane przez Xiaomi otrzymujemy wysokiej jakości sprzęt w niezwykle korzystnej cenie. Na każdym etapie możemy też liczyć na serwis gwarancyjny i posprzedażowy.

Więcej na chinskie-smartfony.pl 

Previous Segragatory - wygodne gromadzenie i porządkowanie dokumentów
Next Ciężarówka przewróciła się i stanęła w płomieniach

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

WJECHAŁ NIEMALŻE W TŁUM PRZECHODNIÓW. 82-LATEK STRACIŁ UPRAWNIENIA DO KIEROWANIA

Bialscy policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania 82-letniemu mieszkańcowi gm. Drelów. Mężczyzna wyjeżdżając z parkingu w rejonie cmentarza wjechał niemalże w tłum przechodniów. Aby nie doszło do wypadku, będący na miejscu

Wiadomości 0 Comments

Bracia recydywiści zatrzymani i aresztowani

Policjanci z IV komisariatu zatrzymali dwóch braci w wieku 21 i 27 lat oraz ich znajomą, którzy w nocy z czwartku na piątek pobili i okradli dwóch młodych mężczyzn. Sprawcy

Wiadomości 0 Comments

Pijany 16-latek wjechał w płot

Nieodpowiedzialnie i bezmyślnie rozpoczął swoją przygodę za kółkiem 16-letni mieszkaniec gminy Opole Lubelskie. Chłopak wczoraj wieczorem bez wiedzy rodziców zabrał ich mercedesa by kilka ulic dalej staranować ogrodzenia trzech posesji.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź