Zaginął 25-letni Rafał Wilkosz

Zaginął 25-letni Rafał Wilkosz

Policjanci z III komisariatu nadal poszukują zaginionego 25-letniego Rafała Wilkosza. 3 października br. wyszedł z mieszkania przy ul. Dzierżawnej. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które mają informacje na temat jego miejsca pobytu prosimy o kontakt pod nr tel. (81) 535-58-00.

Rafał Wilkosz ma 184 cm wzrostu i ok. 100 kg wagi. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną pikowaną kurtkę, spodnie beżowe i czarne buty. Ma brodę i włosy wiązane w kucyk. 3 października br. wyszedł z mieszkania przy ul. Dzierżawnej. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby, które mają informacje na temat jego miejsca pobytu prosimy o kontakt pod nr tel. (81) 535-58-00.

Previous Tablet na wagę
Next uratowali 27-latka przed samospaleniem

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Pijany 16-latek wjechał w płot

Nieodpowiedzialnie i bezmyślnie rozpoczął swoją przygodę za kółkiem 16-letni mieszkaniec gminy Opole Lubelskie. Chłopak wczoraj wieczorem bez wiedzy rodziców zabrał ich mercedesa by kilka ulic dalej staranować ogrodzenia trzech posesji.

Wiadomości 0 Comments

POZOSTAŁOŚĆ Z CZASÓW WOJNY ZNALEZIONA W LESIE

Wczoraj w lesie w Janowie znaleziony został niewybuch. O tym fakcie dyżurnego komendy powiadomił mieszkaniec Chełma. Policjanci zabezpieczali niebezpieczne znalezisko do czasu przyjazdu patrolu saperskiego. Jak się okazało był to

Wiadomości 0 Comments

Zablokowana DK-17 po wypadku śmiertelnym

Zamojscy policjanci i prokurator pracują na miejscu wypadku śmiertelnego do którego doszło dzisiaj w miejscowości Chomęciska Małe. Na drodze krajowej zderzyły się dwa pojazdy – samochód osobowy marki Renault i

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź