Po wytrzeźwieniu przypomniała sobie o dzieciach

Po wytrzeźwieniu przypomniała sobie o dzieciach

Zarzuty narażenia dzieci na niebezpieczeństwo usłyszała wczoraj 31-letnia mieszkanka Lublina. Kobieta w nocy z grupą znajomych „imprezowała” na terenie dzielnicy Kalinowszczyzna. Zabawa musiała być głośna ponieważ policjanci otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej. Jej uczestnicy nie chcieli stosować się do poleceń policjantów, trafili więc na izbę wytrzeźwień. Rano 31-latka przypomniała sobie o trójce swoich dzieci, które przed pójściem na imprezę pozostawiła w mieszkaniu.

Kobieta w nocy z soboty na niedzielę imprezowała z grupą znajomych na terenie dzielnicy Klukowszczyzna. Zabawa musiała być głośna ponieważ policjanci otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej. Na miejscu policjanci wylegitymowali 5 osób. Czworo z nich – w tym 31 latka – nie stosowało się do poleceń funkcjonariuszy.

Policjantom nie pozostało nic innego jak umieścić całą czwórkę w Centrum Interwencji Kryzysowej do wytrzeźwienia. Po ośmiu godzinach 31-latka przed impreza pozostawiła trójkę swoich dzieci w  zamkniętym mieszkaniu. Powiadomieni o tym policjanci pojechali to sprawdzić. Po wskazanym adresem rzeczywiście zastali trójkę dzieci w wieku 2, 9 i 11 lat.

Policjanci z I komisariatu przedstawili kobiecie zarzut narażenia dzieci na niebezpieczeństwo oraz założyli Niebieską Kartę.

Previous Wrocławska klinika pomaga chorym na stwardnienie rozsiane
Next Policjancie zabezpieczyli blisko kilogram narkotyków

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zaginął 25-letni Rafał Wilkosz

Policjanci z III komisariatu nadal poszukują zaginionego 25-letniego Rafała Wilkosza. 3 października br. wyszedł z mieszkania przy ul. Dzierżawnej. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wiadomości 0 Comments

25 LATEK SKOCZYŁ Z 11 PIĘTRA, W JEGO MIESZKANIU ODNALEZIONO ZWŁOKI MŁODEJ KOBIETY

25 letni mężczyzna wyskoczył z 11 piętra jednego z mieszkań przy ul. Bursztynowej w Lublinie. Wewnątrz mieszkania odnalezione zostały zwłoki młodej kobiety. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Przyczyna i

Wiadomości 0 Comments

ZAPRASZAMY NA V MISTRZOSTWA POLICJI W PŁYWANIU

Już w najbliższą sobotę w Lublinie odbędą się V Mistrzostwa Policji w Pływaniu. Wezmą w niej udział najlepsi policjanci z wielu jednostek naszego kraju. Sportowa impreza z roku na rok

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!