Wypadek na DK-12

Wypadek na DK-12

Dzisiaj na DK-12 w m. Garbów doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech busów, w tym jednego pasażerskiego. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni kierowca rejsowego busa poniósł śmierć na miejscu, a 16 osób zostało przewiezionych do szpitali.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 8:50 na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Garbów na ul. Warszawskiej na prostym odcinku drogi. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący dwoma samochodami dostawczymi jechali w kierunku Warszawy. Pierwszy z nich zwolnił, prawdopodobnie chcąc zjechać z drogi. Jadący za nim kierowca w ostatniej chwili zauważył ten manewr i chcąc uniknąć zderzenia zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka busem pasażerskim relacji Puławy – Lublin. Niestety w wyniku zdarzenia 53-letni kierujący rejsowym busem poniósł śmierć na miejscu. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiło 15 pasażerów busa oraz kierujący samochodem dostawczym, który zjechał na przeciwny pas ruchu.

Droga krajowa nr 12 byłą całkowicie zablokowana, a policjanci kierowali pojazdy na objazdy drogami lokalnymi i na S-17. Teraz wprowadzono ruch wahadłowy. Policjanci cały czas pod nadzorem prokuratora pracują na miejscu zdarzenia i wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze i zdjęcie nogi z gazu. Lepiej dojechać kilka minut później niż wcale.

Previous Wiózł samochodem 2 kg narkotyków
Next Usłyszał zarzuty w śledztwie dotyczącym nielegalnego składowania niebezpiecznych odpadów

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Przywłaszczył znaleziony portfel z kartami bankomatowymi, a następnie za ich pomocą wypłacił 18 razy pieniądze

Kryminalni z Lublina ustalili i zatrzymali mężczyznę, który odpowie za przywłaszczenie i kradzież z włamaniem. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Lublina, który przywłaszczył znaleziony na ulicy portfel w którym były

Wiadomości 0 Comments

Tymczasowy areszt za posiadanie znacznych ilości kokainy, amfetaminy i ecstasy

Wczoraj Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 24-letniego mieszkańca gminy Chełm. Mężczyzna zatrzymany został za posiadanie blisko kilograma narkotyków i

Wiadomości 0 Comments

Piesi ofiarami tragicznych wypadków

Dwaj piesi stali się ofiarami tragicznych wypadków, do jakich doszło wczorajszej doby na Lubelszczyźnie. W Lublinie kierujący motocyklem potrącił przechodzącego przez oznakowane przejście mężczyznę. Poszkodowany zmarł po przewiezieniu do szpitala.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!