Wyjaśniamy okoliczności rodzinnej tragedii

Wyjaśniamy okoliczności rodzinnej tragedii

Lubelscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragedii jaka rozegrała się w jednym z mieszkań na osiedlu mieszkaniowym Czechów. Wczoraj wieczorem funkcjonariusze ujawnili tam ciała trzech osób. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogło doszło do tzw. „samobójstwa rozszerzonego”.

Policjanci weszli do tego  mieszkania około godziny 21.00. Pojawili się tam po informacji od bliskiego członka rodziny. Z relacji tej osoby wynikało, że od kilku dni nie ma kontaktu z rodziną, która tam zamieszkuje i nie może dostać się do środka. Po wejściu policjanci ujawnili ciała trzech osób. Na miejscu pracowali m.in. policyjni technicy kryminalistyki oraz prokurator. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że doszło do rodzinnej tragedii. Najprawdopodobniej 72-latek użył broni myśliwskiej strzelając do 70 i 38-latki a następnie sam za pomocą tej samej broni popełnił samobójstwo. To wstępne ustalenia tego zdarzenia, którego przebieg wyjaśni śledztwo prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Lublin- Północ w Lublinie.

Previous Okradł pacjentkę w szpitalu, usłyszał zarzuty
Next Zawód miłosny?

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

ROZBIŁ SAMOCHÓD, W KTÓRYM BYŁA MARIHUANA

Zarzuty usłyszał wczoraj 20-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze ujawnili w jego aucie marihuanę. Czynności podjęli w związku z kolizją drogową, którą spowodował młodzieniec.

Lublin na Sygnale 0 Comments

BEZ POWODU ZAATAKOWAŁ 25-LATKA NA ULICY. KTO ROZPOZNAJE NAPASTNIKA?

Bez powodu podszedł do wracającego z dyskoteki 25-latka i uderzył go w twarz. Młody mężczyzna nie spodziewał się ataku i nie miał szans na jakakolwiek obronę. Wynikiem ataku jest złamana

Lublin na Sygnale 0 Comments

NIELEGALNA BROŃ I AMUNICJA ZNALEZIONA U 58-LATKA

Broń gazową oraz amunicję znaleźli łęczyńscy kryminalni na terenie Łęcznej. Taki nielegalny arsenał przechowywał w swym domu 58-latek. Broń i amunicja zostały zabezpieczone, a mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź