Wiózł samochodem 2 kg narkotyków

Wiózł samochodem 2 kg narkotyków

W ręce policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie wpadł 30-letni mieszkaniec pow. puławskiego. W trakcie sprawdzenia pojazdu, którym kierował, policjanci znaleźli ponad 2 kilogramy suszu marihuany. Narkotyki mężczyzna przewoził w pudełku oraz w schowanej w bagażniku walizce. Kolejne 200 g. tego narkotyku mundurowi znaleźli w rodzinnym domu mężczyzny. Mężczyzna usłyszał już zarzut i został tymczasowo aresztowany. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Na trop 30-latka, który może przewozić samochodem znaczną ilość narkotyków, wpadli przed kilkoma dniami policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej KMP w Lublinie wspólnie  z funkcjonariuszami z  CBŚP. Samochód marki Mazda policjanci zatrzymali w jednej miejscowości pod Puławami.

Pojazdem podróżował pochodzący z pow. puławskiego 30-latek. W trakcie przeszukania pojazdu, którym kierował, policjanci znaleźli leżące na tylnym siedzeniu tekturowe pudełko, a w nim brunatny susz. Z kolei w schowanej w bagażniku walizce mundurowi ujawnili kolejne narkotyki umieszczone w foliowych pakunkach.

Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze przeszukali także jego rodzinny dom. Tam ujawnili kolejne porcje suszu marihuany. Łącznie zabezpieczono 2,5 kilograma tych narkotyków.

Ponadto mundurowi ujawnili tam jeszcze specjalistyczne urządzenia, jak namioty, lampy oraz  nawozy, które mogły być wykorzystane przez 30-latka.

30-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej W Puławach. Pod zarzutem posiadania znacznej ilości środków odurzających został doprowadzony do sądu.  Mężczyzna został już aresztowany. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Śmiertelny wypadek na DW-835
Next Wypadek na DK-12

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

CZOŁOWE ZDERZENIE

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenie drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Brzeźno. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z nadjeżdżającym z

Lublin na Sygnale 0 Comments

PRZEWOZIŁ 6 TYSIĘCY PACZEK PAPIEROSÓW BEZ AKCYZY

Blisko 6000 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli w piątkowy wieczór łukowscy policjanci. Taką ilość kontrabandy przewoził swoim samochodem 40-letni łukowianin. W przypadku wprowadzenia do obiegu takiej ilości papierosów

Lublin na Sygnale 0 Comments

GROŹNY WYPADEK W DĘBLINIE

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia czołowego audi i osobowej toyoty, do którego doszło na ul. Stawskiej w Dęblinie. Dokładny przebieg i okoliczności wypadku ustalają policjanci. Do czołowego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź