Wiózł samochodem 2 kg narkotyków

Wiózł samochodem 2 kg narkotyków

W ręce policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie wpadł 30-letni mieszkaniec pow. puławskiego. W trakcie sprawdzenia pojazdu, którym kierował, policjanci znaleźli ponad 2 kilogramy suszu marihuany. Narkotyki mężczyzna przewoził w pudełku oraz w schowanej w bagażniku walizce. Kolejne 200 g. tego narkotyku mundurowi znaleźli w rodzinnym domu mężczyzny. Mężczyzna usłyszał już zarzut i został tymczasowo aresztowany. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Na trop 30-latka, który może przewozić samochodem znaczną ilość narkotyków, wpadli przed kilkoma dniami policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej KMP w Lublinie wspólnie  z funkcjonariuszami z  CBŚP. Samochód marki Mazda policjanci zatrzymali w jednej miejscowości pod Puławami.

Pojazdem podróżował pochodzący z pow. puławskiego 30-latek. W trakcie przeszukania pojazdu, którym kierował, policjanci znaleźli leżące na tylnym siedzeniu tekturowe pudełko, a w nim brunatny susz. Z kolei w schowanej w bagażniku walizce mundurowi ujawnili kolejne narkotyki umieszczone w foliowych pakunkach.

Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze przeszukali także jego rodzinny dom. Tam ujawnili kolejne porcje suszu marihuany. Łącznie zabezpieczono 2,5 kilograma tych narkotyków.

Ponadto mundurowi ujawnili tam jeszcze specjalistyczne urządzenia, jak namioty, lampy oraz  nawozy, które mogły być wykorzystane przez 30-latka.

30-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej W Puławach. Pod zarzutem posiadania znacznej ilości środków odurzających został doprowadzony do sądu.  Mężczyzna został już aresztowany. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Śmiertelny wypadek na DW-835
Next Wypadek na DK-12

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM 38-LATEK ZATRZYMANY. OPRÓCZ ROZBOJU ODPOWIE TEŻ ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Kryminalni z KWP w Lublinie zatrzymali poszukiwanego listem gończym 38-latka. Mężczyzna skazany został przez sąd za rozbój, którego dopuścił się w Lublinie. Wspólnie z innymi sprawcami przy użyciu noża napadł

Lublin na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANI ZA UPRAWĘ KONOPI INDYJSKICH

Łukowscy kryminalni zatrzymali trzech 25-latków z gminy Łuków, którzy uprawiali rośliny konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkanaście krzaków z nielegalnej uprawy. Wkrótce młodzi mężczyźni usłyszą zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o

Lublin na Sygnale 0 Comments

OJCIEC Z SYNEM PRZEMYCAJĄCY NARKOTYKI ZATRZYMANI PRZEZ CBŚP NA AUTOSTRADZIE

Ponad 42 kg zabezpieczonych narkotyków i 3 zatrzymanych to efekt działania policjantów gdańskiego CBŚP. Marihuana i kokaina zostały znalezione w samochodzie, którym poruszali się mężczyźni, a haszysz w garażu należącym

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!