Tragiczny wypadek na ul. Nadbystrzyckiej

Tragiczny wypadek na ul. Nadbystrzyckiej

Lubelscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem na ul. Nadbystrzyckiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem m-ki BMW stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup oświetleniowy. Na miejscu zginął 33-letni mężczyzna, który podróżował sam.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 21:30 na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący samochodem m-ki BMW jechał od strony centrum w kierunku ul. Jana Pawła II. Na łuku drogi najprawdopodobniej z powodu niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z drogi i uderzył bokiem w słup latarni oświetleniowej. Na miejscu, na skutek odniesionych obrażeń, zginął 33-letni mieszkaniec Lublina, który podróżował sam.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Teraz dokładne okoliczności wypadku ustalają policjanci.

Previous Nieszczęśliwy wypadek podczas prac polowych
Next Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Pijany 16-latek wjechał w płot

Nieodpowiedzialnie i bezmyślnie rozpoczął swoją przygodę za kółkiem 16-letni mieszkaniec gminy Opole Lubelskie. Chłopak wczoraj wieczorem bez wiedzy rodziców zabrał ich mercedesa by kilka ulic dalej staranować ogrodzenia trzech posesji.

Wiadomości 0 Comments

WYPADEK DROGOWY W MIEJSCOWOŚCI JELNICA

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Jelnicy. Samochód osobowy marki BMW, którym podróżowały trzy osoby, na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował. Następnie auto uderzyło w drzewo. Kierowca

Wiadomości 0 Comments

NIE DAJMY SIĘ ZWIEŚĆ OSZUSTOM!

Policjanci apelują o ostrożność! 40 tys. zł. stracił wczoraj 78-letni mieszkaniec miasta, który odebrał telefon od mężczyzny podającego się za funkcjonariusza Policji. Oszust pod legendą rozpracowywania grupy przestępczej namówił seniora

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!