Tragiczny wypadek w m. Sporniak

Tragiczny wypadek w m. Sporniak

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do jakiego doszło dziś po godz. 12 w m. Sporniak w gm. Wojciechów. Kierująca samochodem osobowym z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Młoda kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu wypadku policjantów wydziału ruchu drogowego KMP w Lublinie wynika, że samochód marki Rover jechał od strony Lublina. W pewnym momencie kierująca pojazdem po wyjściu z łuku zjechała na przeciwległy pas ruchu uderzając w drzewo.

Na pomoc ofierze wypadku ruszyli świadkowie, którzy najechali na wypadek. Jak się okazało kierująca była zakleszczona w pojeździe, dlatego konieczna była pomoc strażaków. Niestety pomimo podjętej przez załogę karetki pogotowia reanimacji, 20-latka zmarła na skutek odniesionych obrażeń.

Na miejscu wypadku pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczane jest miejsce wypadku, prowadzone są oględziny.

Policjanci ustalają wszelkie okoliczności tego tragicznego wypadku. Jednocześnie zwracają się z apelem do osób, które były świadkami tego zdarzenia, o kontakt z Policją.

Previous Zatrzymany za znęcanie i groźby wobec rodziny

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Wspólne działania wymierzone w przestępstwa akcyzowe

Ponad 2,5 tys. paczek papierosów bez akcyzy ujawnili i zabezpieczyli lubelscy policjanci podczas wspólnych działań przeprowadzonych z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego. Nielegalny towar mundurowi znaleźli w dwóch stoiskach targowiska w centrum

Wiadomości 0 Comments

SPRAWCY NAPADÓW ZATRZYMANI

Zamaskowani wchodzili do sklepów i butików. Straszyli przedmiotem przypominającym broń. Zabierali pieniądze oraz papierosy. Ostatniego napadu dokonali w miniony poniedziałek w Kalinówce. Po niespełna dwóch godzinach zostali zatrzymani przez kryminalnych

Wiadomości 0 Comments

Wyrywał kobietom torebki, wkrótce usłyszy zarzuty

Lubelscy kryminalni zatrzymali rozbójnika, który okradał kobiety na terenie Lublina. Napastnik na ulicy wyrywał im torebki, a w niektórych przypadkach używał przemocy. Okazał się nim 21-latek z gm. Konopnica. Policjanci

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!