Tragiczny wypadek w m. Sporniak

Tragiczny wypadek w m. Sporniak

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do jakiego doszło dziś po godz. 12 w m. Sporniak w gm. Wojciechów. Kierująca samochodem osobowym z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Młoda kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu wypadku policjantów wydziału ruchu drogowego KMP w Lublinie wynika, że samochód marki Rover jechał od strony Lublina. W pewnym momencie kierująca pojazdem po wyjściu z łuku zjechała na przeciwległy pas ruchu uderzając w drzewo.

Na pomoc ofierze wypadku ruszyli świadkowie, którzy najechali na wypadek. Jak się okazało kierująca była zakleszczona w pojeździe, dlatego konieczna była pomoc strażaków. Niestety pomimo podjętej przez załogę karetki pogotowia reanimacji, 20-latka zmarła na skutek odniesionych obrażeń.

Na miejscu wypadku pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczane jest miejsce wypadku, prowadzone są oględziny.

Policjanci ustalają wszelkie okoliczności tego tragicznego wypadku. Jednocześnie zwracają się z apelem do osób, które były świadkami tego zdarzenia, o kontakt z Policją.

Previous Zatrzymany za znęcanie i groźby wobec rodziny
Next Tragiczny wypadek

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Bezczelna złodziejka. Kto ją rozpoznaje

Policjanci poszukują kobiety, która w jednym z dyskontów okradła inną klientkę. Kiedy ta nachyliła się do lodówki po mrożonki, złodziejka wykorzystała jej nieuwagę i z leżącej w wózku sklepowym torebki

Wiadomości 0 Comments

Tablet na wagę

35-latek z Warszawy w jednym z hipermarketów w Lublinie dokonał oszustwa. Mężczyzna zważył tablet na dziale warzywnym i przykleił na niego wydrukowany kod kreskowy z bananów. Ochrona nie dała się

Wiadomości 0 Comments

Odpowie za oszustwo „na policjanta” na kwotę 100 tys. złotych

Policjanci ustalili i zatrzymali 49-letnia kobietę, która odpowie za oszustwo metodą „na policjanta”. Kobieta brała udział w przestępstwie, do którego doszło w połowie ubiegłego roku na terenie Lublina. Pokrzywdzona uwierzyła

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź