Tragiczny wypadek w m. Sporniak

Tragiczny wypadek w m. Sporniak

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do jakiego doszło dziś po godz. 12 w m. Sporniak w gm. Wojciechów. Kierująca samochodem osobowym z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Młoda kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu wypadku policjantów wydziału ruchu drogowego KMP w Lublinie wynika, że samochód marki Rover jechał od strony Lublina. W pewnym momencie kierująca pojazdem po wyjściu z łuku zjechała na przeciwległy pas ruchu uderzając w drzewo.

Na pomoc ofierze wypadku ruszyli świadkowie, którzy najechali na wypadek. Jak się okazało kierująca była zakleszczona w pojeździe, dlatego konieczna była pomoc strażaków. Niestety pomimo podjętej przez załogę karetki pogotowia reanimacji, 20-latka zmarła na skutek odniesionych obrażeń.

Na miejscu wypadku pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczane jest miejsce wypadku, prowadzone są oględziny.

Policjanci ustalają wszelkie okoliczności tego tragicznego wypadku. Jednocześnie zwracają się z apelem do osób, które były świadkami tego zdarzenia, o kontakt z Policją.

Previous Zatrzymany za znęcanie i groźby wobec rodziny
Next Tragiczny wypadek

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku i rozwagi podczas wypoczynku nad wodą

Do szpitala w Lublinie został przewieziony 17-latek, który wczoraj po południu podczas wspólnej kąpieli ze znajomymi w Zalewie Zemborzyckim zaczął tonąć. Nastolatek na długo zniknął pod wodą. Na brzeg wyciągnęli

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zatrzymali sprawcę usiłowania zabójstwa

Policjanci z Łęcznej zatrzymali podczas pościgu 41-latka, który nożem atakował innego mężczyznę. Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy na osiedlu Niepodległości w Łęcznej. Sprawca został obezwładniony i trafił do policyjnego

Wiadomości 0 Comments

Policja poszukuje świadków wypadków

Policjanci z KMP w Lublinie poszukują świadków dwóch wypadków. Do jednego z nich doszło 11 sierpnia b.r. na wysokości ogródków działkowych „Słonecznik”, gdzie wywrócił się rowerzysta. Do drugiego z wypadków

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź