Tłumaczył, że znalazł

Tłumaczył, że znalazł

Prawie 400 gramów suszu konopi indyjskich zabezpieczyli wczoraj policjanci z komisariatu w Bełżycach. Nielegalny towar ujawnili w mieszkaniu 29-latka, który jak twierdził po prostu go znalazł. Policjanci z kolei „znaleźli” przy nim 1300 złotych, które zabezpieczyli na poczet przyszłych kar. 29-latek odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Operacyjni z komisariatu z Bełżycach weszli wczoraj do jednego z mieszkań na terenie gm. Bełżyce. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że wewnątrz mogą znajdować się narkotyki. W progu zastali 29-latka, który zamierzał wyjść z mieszkania. Okazało się, że w plecaku, który miał przy sobie znajdował się susz konopi indyjskich. Łącznie podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli prawie 400 gramów suszu oraz 1300 złotych na poczet przyszłych kar. 29-latek został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury. Mężczyzna utrzymywał, że posiadany nielegalny towar po prostu znalazł. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Flirt kosztował ją prawie 80 tysięcy zł
Next Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych - co warto wiedzieć?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Piesi ofiarami tragicznych wypadków

Dwaj piesi stali się ofiarami tragicznych wypadków, do jakich doszło wczorajszej doby na Lubelszczyźnie. W Lublinie kierujący motocyklem potrącił przechodzącego przez oznakowane przejście mężczyznę. Poszkodowany zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Wiadomości 0 Comments

POWAŻNY WYPADEK NA UL. LUBELSKIEJ, MOTOCYKLISTA W SZPITALU

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na ulicy Lubelskiej w Puławach. Kierujący motocyklem 17-latek uderzył w tył oczekującego na możliwość wykonania skrętu w lewo volkswagena. W wyniku uderzenia młody

Wiadomości 0 Comments

Tablet na wagę

35-latek z Warszawy w jednym z hipermarketów w Lublinie dokonał oszustwa. Mężczyzna zważył tablet na dziale warzywnym i przykleił na niego wydrukowany kod kreskowy z bananów. Ochrona nie dała się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!