SZEF LUBELSKIEGO GARNIZONU POLICJI MIANOWANY NA STOPIEŃ NADINSPEKTORA!

SZEF LUBELSKIEGO GARNIZONU POLICJI MIANOWANY NA STOPIEŃ NADINSPEKTORA!

Dziś w Legionowie podczas centralnych obchodów Święta Policji Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty mianowania na stopnie generalskie. Stopień nadinspektora otrzymał m.in. Paweł Dobrodziej komendant wojewódzki Policji w Lublinie.

W Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyły się dziś centralne obchody Święta Policji. – To służba niezwykłej wagi dla Rzeczypospolitej Polskiej – mówił prezydent w 98-lecie polskiej Policji.  W uroczystości uczestniczył też m.in. szef MSWiA Mariusz Błaszczak; listy do policjantów skierowali marszałek Sejmu Marek Kuchciński i premier Beata Szydło. Prezydent Andrzej Duda wręczył nominacje generalskie dwóm oficerom policji. Do stopnia nadinspektora zostali awansowani: komendant wojewódzki w Lublinie insp. Paweł Dobrodziej oraz komendant wojewódzki w Katowicach insp. Krzysztof Justyński.Mianowany dziś na stopień nadinsp. Paweł Dobrodziej służbę w Policji rozpoczął w 1990 roku w w Komendzie Rejonowej  Łódź – Polesie. Następnie pracował Wydziale Kryminalnym KWP w Łodzi. Przez lata swojej kariery zawodowej związany był z pionem kryminalnym i zwalczaniem przestępczości zorganizowanej. Zajmował szereg stanowisk wykonawczych, a następnie kierowniczych.

Od 1998 r. pracował w Wydziale XIV w Łodzi Biura Do Walki Z Przestępczością Zorganizowaną KGP. Od 2000 r. kolejne lata jego zawodowej kariery związane były z Wydziałem XVI z siedzibą w Łodzi Centralnego Biura Śledczego KGP.

W 2007 r. objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej Zarządu w Łodzi CBŚ KGP, a w 2011 r. – Naczelnika tego wydziału. Od września 2014 r. p.o. Naczelnika  Zarządu CBŚP w Łodzi, a od  kwietnia 2015 r. – Naczelnik Zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji w Łodzi. Z dniem  11.02.2016 r. powołany na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

Odznaczony Srebrnym i Brązowym Krzyżem Zasługi, Srebrnym Medalem Za Długoletnią Służbę oraz Złotą, Srebrną i Brązową Odznaką Zasłużony Policjant.  Jest żonaty, ma dwoje dzieci. Wśród wielu pasji i zainteresowań zdecydowanie dominują sporty walki, którymi zajmuje się od 30 lat.

Previous PRZEWOZIŁ 6 TYSIĘCY PACZEK PAPIEROSÓW BEZ AKCYZY
Next ZDERZENIE NA ŁUKU DROGI. NIE ŻYJE KIEROWCA BMW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Ukrywał swoje dane, bo bał się odsiadki

Dzięki informacji przekazanej od pracowników centrum miejskiego monitoringu, policjanci z I komisariatu zatrzymali mężczyznę, który dziś w nocy przechadzał się po mieście z przedmiotem przypominającym broń. Podczas interwencji, mężczyzna nie

Wiadomości 0 Comments

PODROBIONE PERFUMY I UBRANIA ZABEZPIECZONE PRZEZ POLICJANTÓW

Wczoraj kryminalni z IV komisariatu wspierani przez kolegów z Wydziału Cyberprzestępczości KWP w Lublinie zabezpieczyli podrobione perfumy, kosmetyki oraz ubrania. Funkcjonariusze wczoraj weszli do jednej z kamienic w centrum miasta.

Wiadomości 0 Comments

WYPADEK NA PRZEJEŹDZIE KOLEJOWYM

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do jakiego doszło dzisiaj około godziny 10:00 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Aleksandrów gmina Łuków. Pociąg osobowy relacji Lublin – Warszawa uderzył w samochód ciężarowy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź