Strzelał z broni pneumatycznej w okna

Strzelał z broni pneumatycznej w okna

Za uszkodzenie mienia odpowie 50-letni mieszkaniec Lublina. Policjanci z „piątki” ustalili, że mężczyzna z broni pneumatycznej strzelał do okien nowo budowanego domu. Straty zostały oszacowane na kwotę ponad 2600 zł. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sierpniu i na początku listopada b.r. na ul. Strumykowej w Lublinie. Nieznany sprawca uszkodził okna w nowo budowanym domu. Straty zostały oszacowane na kwotę ponad 2600 zł.

Sprawą zajęli się kryminalni z V Komisariatu Policji w Lublinie. Funkcjonariusze ustalili sprawcę. Okazał się nim 50-letni mieszkaniec Lublina, który z broni pneumatycznej uszkodził 4 szyby. W wyniku przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny zabezpieczono broń, którą dokonał uszkodzenia.

W czwartek 50-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z kodeksem karnym za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous Policjanci rozbili międzynarodową zorganizowaną grupę przestępczą produkującą metamfetaminę
Next Kolejne uderzenie kryminalnych w narkobiznes

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymany 37-latek do spraw napadu na placówkę bankową

Kryminalni z KMP w Lublinie zatrzymali 37-letniego mieszkańca Lublina do sprawy napadu na placówkę bankową. Do przestępstwa doszło w połowie marca. Zamaskowany mężczyzna wtargnął do banku i grożąc pracownicy przedmiotem

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI BLISKO PÓŁ TYSIĄCA SZTUK PODRÓBEK

Funkcjonariusze Zespołu do walki z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą biłgorajskiej komendy zabezpieczyli kolejne fałszywki. Dwóch obywateli Bułgarii w wieku 29 i 35-lat za wprowadzanie do obrotu podróbek odpowiedzą przed Sądem.

Wiadomości 0 Comments

Nie martw się o smartfon!

Wszystkie wymienione wyżej funkcje zawiera w sobie obecnie jedno urządzenie – smartfon. Według raportu „Polska jest mobi” firmy TNS Global, z naszych smartfonów korzystamy dziś już przez ponad 10% doby

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!