Śmiertelny wypadek na DK-19

Śmiertelny wypadek na DK-19

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego do którego doszło wczoraj na DK-19 w Niemcach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Daf jadąc w kierunku Lubartowa na przejściu dla pieszych lewym przodem potrącił mężczyznę. Według relacji świadków 72-latek przeprowadzał rower ze strony prawej na lewą. Starszy mężczyzna pomimo udzielonej pomocy zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 13:30 na drodze krajowej nr 19 w Niemcach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 54-latek kierujący samochodem ciężarowym marki Daf jadąc ul. Lubelską w kierunku Lubartowa na oznakowanym przejściu dla pieszych lewym przodem pojazdu potrącił mężczyznę. Według relacji świadków 72-latek przeprowadzał rower ze strony prawej na lewą względem jazdy ciężarówki. Z kolei inną wersję przedstawia kierowca pojazdu, który oświadczył, że 72-latek wjechał nagle rowerem na przejście. W wyniku zdarzenia starszy mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy zmarł. Kierujący tirem przebadany przez mundurowych na zawartość alkoholu w organizmie – był trzeźwy.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Mundurowi za pokwitowaniem zatrzymali 54-latkowi prawo jazdy.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o stosowanie się do przepisów.

Previous 15-latek wpadł na kradzionym rowerze
Next Śmiertelny wypadek na DW-835

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK PRZY PRACY

Puławscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracy, któremu uległa pracownica zakładu przetwórstwa owocowego w Klikawie. Z informacji zebranych przez funkcjonariuszy na miejscu zdarzenia wynika, że operator wózka widłowego cofając najechał

Wiadomości 0 Comments

SPRAWCA ŚMIERTELNEGO POTRĄCENIA W RĘKACH POLICJI

Łęczyńscy policjanci wyjaśnili okoliczności śmiertelnego wypadku z udziałem pieszej, do którego doszło w miejscowości Biesiadki, gm. Cyców. Wczoraj ustalili pojazd, który brał udział w zdarzeniu. Kryminalni zatrzymali również kierowcę –

Wiadomości 0 Comments

PODCZAS PRAC ZIEMNYCH NATKNĄŁ SIĘ NA POCISK ARTYLERYJSKI

Pocisk artyleryjski pochodzący z czasów wojennych działań odkryto podczas prac ziemnych na terenie posesji w m. Huszczka Duża. Niewybuchu do czasu przyjazdu wojskowych saperów pilnowali policjanci z posterunku w Skierbieszowie.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!