Śmiertelne potrącenie pieszego

Śmiertelne potrącenie pieszego

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku do którego doszło dzisiaj w nocy. 67-letni pieszy został potrącony podczas przechodzenia przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Kierowca był trzeźwy. Funkcjonariusze apelują o rozwagę i rozsądek.

Dzisiaj w nocy dyżurny lubelskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do którego doszło w miejscowości Niemce. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 67-letni pieszy został potrącony podczas przechodzenia przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych przez samochód marki Opel. Mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Kierowca był trzeźwy.

Na miejscu pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie oraz prokurator. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Previous Policja wspiera w utrzymaniu kwarantanny w Polsce
Next Policjanci zabezpieczyli kontrabandę

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

70-LATKA PADŁA OFARĄ OSZUSTÓW

Około 65 tys. zł. straciła wczoraj 70-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Kobieta myśląc, że pomaga członkowi swojej rodziny, który spowodował wypadek drogowy, przekazała gotówkę nieznanemu mężczyźnie. Jak się później okazało, padła

Wiadomości 0 Comments

Marihuana nie trafi na rynek

Kryminalni z VI komisariatu Policji zatrzymali dziś rano 32-latka za posiadanie znacznej ilości marihuany. Kilkaset porcji narkotyków trzymał w mieszkaniu swojego wujka na lubelskiej dzielnicy Tatary. W przeszłości odbywał już

Wiadomości 0 Comments

MOTOROWERZYSTA ZDERZYŁ SIĘ Z IVECO

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Zalutyń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem dostawczym marki Iveco, potrącił motorowerzystę, który wykonywał manewr skrętu w lewo.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź