Śmiertelne potrącenie pieszego

Śmiertelne potrącenie pieszego

We wtorek pieszy poruszający się po zmierzchu, jezdnią w miejscowości Osowa gm. Bychawa został potrącony przez samochód marki BMW. W wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Nie posiadał żadnych elementów odblaskowych. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą teraz ustalali jak doszło tego zdarzenia.

Wczoraj wieczorem w miejscowości Osowa gm. Bychawa doszło do najechania na pieszego poruszającego się po jezdni. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika że, kierujący pojazdem BMW, 34-letni mieszkaniec gminy Bychawa potrącił 55-letniego mieszkańca tej samej gminy.  Pieszy w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Badanie alkomatem wykazało że kierujący pojazdem był trzeźwy.

Policjanci ustalili że pieszy poruszał się po jezdni i nie posiadał żadnych elementów odblaskowych.  Teraz pod nadzorem prokuratora przeprowadzone zostanie postępowanie, które pozwoli na szczegółowe ustalenie okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci przypominają że piesi poruszający się po jezdni mają obowiązek korzystania z pobocza i powinni poruszać się jej lewą stroną. Każdorazowo po zmierzchu, poza obszarem zabudowanym, na drodze na której nie ma chodnika osoba piesza ma obowiązek korzystania z elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu. Niechroniony uczestnik ruchu który używa elementów odblaskowych staje się widoczny dla kierujących pojazdami z dostatecznej odległości. Apelujemy, aby zadbać o własne bezpieczeństwo.

Previous Zatrzymana za okradanie starszych osób
Next CBŚP zlikwidowało sieć agencji towarzyskich tzw. "mieszkaniówek"

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Strzelał z broni pneumatycznej w okna

Za uszkodzenie mienia odpowie 50-letni mieszkaniec Lublina. Policjanci z „piątki” ustalili, że mężczyzna z broni pneumatycznej strzelał do okien nowo budowanego domu. Straty zostały oszacowane na kwotę ponad 2600 zł.

Wiadomości 0 Comments

W wypadku zginął młody kierowca

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Zofiówka. Zginął 18 letni kierowca op2017la. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Zofiówka, w powiecie łęczyńskim. Jak wstępnie

Wiadomości 0 Comments

ŚMIERTELNE POTRĄCENIE ROWERZYSTY W ŻÓŁKIEWCE

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku jaki wydarzył się wczoraj w Żółkiewce. 61–latek , kierując samochodem marki Star potrącił rowerzystę. 82–letni mieszkaniec gminy Żółkiewka został przewieziony do szpitala. Obrażenia jakie odniósł,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź