Poszukiwany 6 podstawami 37-latek zatrzymany

Poszukiwany 6 podstawami 37-latek zatrzymany

Lubelscy kryminalni zatrzymali 37-letniego mieszkańca Lublina, który poszukiwany był 6 podstawami prawnymi w tym trzema listami gończymi. Łącznie do odbycia ma karę ponad 1,5 roku pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany dzisiaj rano na jednej z ulic na Czubach. 37-latek poszukiwany był m.in. za przestępstwa przeciwko mieniu i jazdę w stanie nietrzeźwości. Jeszcze dzisiaj trafi do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wspólnie z operacyjnymi z VII Komisariatu Policji ustalili, że poszukiwany 6 podstawami prawnymi 37-latek ukrywa się w jednym z mieszkań na osiedlu Czuby w Lublinie. Dzisiaj rano funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego mieszkańca Lublina, gdy ten wyszedł wyrzucić śmieci. 37-latek był bardzo zaskoczony widząc funkcjonariuszy.

Mężczyzna poszukiwany był od blisko roku m.in. trzema listami gończymi i trzema nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego za przestępstwa przeciwko mieniu m.in. oszustwa i przywłaszczenie mienia, a także za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Jeszcze dzisiaj 37-letni mieszkaniec Lublina trafi do aresztu śledczego w celu odbycia zasądzonej kary ponad 1,5 roku pozbawienia wolności.

Previous Śmiertelny wypadek z udziałem pieszego
Next Wyjaśniane są okoliczności tragicznego zdarzenia w gm. Niedrzwica Duża

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Piła do drewna opałowego – co wybrać?

Sezon grzewczy wymaga przygotowań. Nie chodzi jedynie o sprawdzenie stanu instalacji c.o., ale również zadbanie o odpowiednią ilość drewna opałowego, jeśli takowym ogrzewamy dom. Konieczny jest do tego fachowy sprzęt.

Wiadomości 0 Comments

Lokalne biogazownie to tańszy prąd dla odbiorców

Energetyka rozproszona, oparta o małe lokalne źródła, to optymalne rozwiązanie dla Polski – ocenia spółka Bio Power, która przy współudziale partnerów zamierza budować na Zamojszczyźnie sieć biogazowni, tworząc tam spółdzielnię energetyczną. Pierwsza

Wiadomości 0 Comments

Włamał się do domu swojego ojca

Kryminalni z Komisariatu Policji w Niemcach zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem. Okazał się nim 19-latek, który włamał się do mieszkania swojego ojca. Jego łupem padł telewizor, laptop oraz sprzęt agd

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź