Poporcjowane narkotyki ukrył w lodówce

Poporcjowane narkotyki ukrył w lodówce

Za posiadanie amfetaminy odpowiadał będzie 45-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna w swojej lodówce przechowywał blisko 40 gramów poporcjowanej amfetaminy. Został zatrzymany przez operacyjnych z KMP w Lublinie.

W piątek policjanci operacyjni z KMP w Lublinie weszli na jeden z adresów przy ulicy Unickiej. Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, iż mieszkający tam mężczyzna może być w posiadaniu narkotyków.

W mieszkaniu funkcjonariusze zastali 45-letniego mieszkańca Lublina. Podczas przeszukania operacyjni odnaleźli poporcjowaną białą substancję, która znajdowała się lodówce. Jak się okazało w trakcie badania testerem, była to amfetamina o wadze blisko 40 gramów.

45-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.

Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Previous Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty
Next Implanty zębowe: dlaczego warto je wybrać?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

PIĘĆ OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA PO ZDERZENIU DWÓCH OSOBÓWEK

Pięć osób trafiło do szpitala po zderzeniu dwóch aut osobowych na ul. Dzieci Zamojszczyzny. Na szczęście ich obrażenia nie okazały się groźne. Policjanci wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia i apelują

Wiadomości 0 Comments

Apelujemy o ostrożność podczas zakupów internetowych

Coraz chętniej korzystamy z opcji zakupów w Internecie. To niewątpliwa wygoda i ułatwienie w codziennym życiu. Jednak tak jak w świecie realnym tak i w wirtualnym możemy paść ofiarą oszusta

Wiadomości 0 Comments

Strzelał z broni pneumatycznej w okna

Za uszkodzenie mienia odpowie 50-letni mieszkaniec Lublina. Policjanci z „piątki” ustalili, że mężczyzna z broni pneumatycznej strzelał do okien nowo budowanego domu. Straty zostały oszacowane na kwotę ponad 2600 zł.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź