Poporcjowane narkotyki ukrył w lodówce

Poporcjowane narkotyki ukrył w lodówce

Za posiadanie amfetaminy odpowiadał będzie 45-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna w swojej lodówce przechowywał blisko 40 gramów poporcjowanej amfetaminy. Został zatrzymany przez operacyjnych z KMP w Lublinie.

W piątek policjanci operacyjni z KMP w Lublinie weszli na jeden z adresów przy ulicy Unickiej. Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, iż mieszkający tam mężczyzna może być w posiadaniu narkotyków.

W mieszkaniu funkcjonariusze zastali 45-letniego mieszkańca Lublina. Podczas przeszukania operacyjni odnaleźli poporcjowaną białą substancję, która znajdowała się lodówce. Jak się okazało w trakcie badania testerem, była to amfetamina o wadze blisko 40 gramów.

45-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.

Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Previous Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Święta spędzą w areszcie

Siedmiu młodych mężczyzn, mieszkańców powiatu lubelskiego i łęczyńskiego zostało zatrzymanych i tymczasowo aresztowanych. Usłyszeli zarzuty udziału w bójce, do której doszło w okolicach Krakowskiego Przedmieścia. Jeden z uczestników zdarzenia doznał

Wiadomości 0 Comments

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA WŚRÓD KOBIET!

St. sierż. Ilona Działa-Ćwiek to nasza wielokrotna medalistka w Taekwon-do. Policjantka pełniąca na co dzień służbę w IV komisariacie Policji w Lublinie w miniony weekend zdobyła kolejne dwa złote medale.

Wiadomości 0 Comments

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Obchody Święta Niepodległości rozpoczęły się w Lublinie od złożenia wieńców i wiązanek kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego. Później zgodnie z tradycją odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta Lublin, a

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź