Policjanci zabezpieczyli ponad 5 kilogramów marihuany

Policjanci zabezpieczyli ponad 5 kilogramów marihuany

Ponad 5 kilogramów marihuany odnaleźli i zabezpieczyli policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających odpowiadać będą dwaj mieszkańcy Lublina.

Do realizacji doszło w miniony wtorek. Pod jedną z kamienic przy ulicy Skibińskiej w Lublinie policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 29 i 33 lat.

Podczas przeszukania ich samochodu policjanci odnaleźli susz ziela konopi indyjskich. Łącznie zabezpieczyliśmy ponad 5 kg marihuany. Wartość zabezpieczonych środków odurzających szacowana jest na ponad 200 tys.zł.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dziś doprowadzeni zostaną do prokuratury. Zatrzymani wcześniej wchodzili już w konflikt z prawem. Jeden z nich odpowiadał m.in. za przestępstwa narkotykowe,  drugi za pobicie.

Za posiadanie znacznych ilość środków odurzających grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Wózek z dzieckiem "prowadził" pijaną matkę
Next Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

ŁUPAMI Z KRADZIEŻY WYPOSAŻYŁ SWÓJ DOM

Metalowe kręcone schody, hydrofory, świerk, skuter wodny na przyczepce oraz dwa 150 kilogramowe rozpory budowalne – to łupy, które stały się celem 29-letniego mieszkańca pow. lubartowskiego. Mężczyzna pod osłoną kilku

Lublin na Sygnale 0 Comments

PIRAT DROGOWY PĘDZIŁ PRZEZ MIASTO Z PRĘDKOŚCIĄ 139 KM/H

Policjanci z puławskiej drogówki weryfikując miejsce wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako niebezpieczne w ruchu drogowym zatrzymali 23-latka. Mężczyzna pędził przez miasto pojazdem marki Volvo z prędkością 139 km/h.

Lublin na Sygnale 0 Comments

PIJANY I NA ZAKAZIE

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 39-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski. Mężczyzna kierował samochodem osobowym marki VW Golf, mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo kierujący posiada aktualny zakaz

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!