Policjanci zabezpieczyli ponad 5 kilogramów marihuany

Policjanci zabezpieczyli ponad 5 kilogramów marihuany

Ponad 5 kilogramów marihuany odnaleźli i zabezpieczyli policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających odpowiadać będą dwaj mieszkańcy Lublina.

Do realizacji doszło w miniony wtorek. Pod jedną z kamienic przy ulicy Skibińskiej w Lublinie policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 29 i 33 lat.

Podczas przeszukania ich samochodu policjanci odnaleźli susz ziela konopi indyjskich. Łącznie zabezpieczyliśmy ponad 5 kg marihuany. Wartość zabezpieczonych środków odurzających szacowana jest na ponad 200 tys.zł.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dziś doprowadzeni zostaną do prokuratury. Zatrzymani wcześniej wchodzili już w konflikt z prawem. Jeden z nich odpowiadał m.in. za przestępstwa narkotykowe,  drugi za pobicie.

Za posiadanie znacznych ilość środków odurzających grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Wózek z dzieckiem "prowadził" pijaną matkę
Next Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM MYŚLAŁ , ŻE UNIKNIE „ODSIADKI”

Policjanci z VII komisariatu zatrzymali 47-latka, który ukrywał się, by uniknąć odsiadki za popełnione oszustwo, jazdę pod wpływem alkoholu i złamanie sądowego zakazu. Za mężczyzną hrubieszowska prokuratura wydała list gończy.

Lublin na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ODNALEZIONY W WERSALCE

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie zatrzymali poszukiwanego listem gończym 41 letniego mężczyznę. Artur D. ma do odbycia karę 10 lat pozbawienia wolności za usiłowanie zabójstwa, do którego doszło

Lublin na Sygnale 1Comments

ZLIKWIDOWANA WYTWÓRNIA AMFETAMINY

Kryminalni z KWP w Lublinie wspólnie z puławskimi kryminalnymi zlikwidowali wytwórnię amfetaminy. Zatrzymany został 30-letni puławianin. Mężczyzna był wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Obecnie grozi mu nie mniej niż 3

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!