Policjanci zabezpieczyli ponad 5 kilogramów marihuany

Policjanci zabezpieczyli ponad 5 kilogramów marihuany

Ponad 5 kilogramów marihuany odnaleźli i zabezpieczyli policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających odpowiadać będą dwaj mieszkańcy Lublina.

Do realizacji doszło w miniony wtorek. Pod jedną z kamienic przy ulicy Skibińskiej w Lublinie policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 29 i 33 lat.

Podczas przeszukania ich samochodu policjanci odnaleźli susz ziela konopi indyjskich. Łącznie zabezpieczyliśmy ponad 5 kg marihuany. Wartość zabezpieczonych środków odurzających szacowana jest na ponad 200 tys.zł.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dziś doprowadzeni zostaną do prokuratury. Zatrzymani wcześniej wchodzili już w konflikt z prawem. Jeden z nich odpowiadał m.in. za przestępstwa narkotykowe,  drugi za pobicie.

Za posiadanie znacznych ilość środków odurzających grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Wózek z dzieckiem "prowadził" pijaną matkę
Next Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

ZŁODZIEJ PALIWA ZATRZYMANY PO PUBLIKACJI WIZERUNKU

Policjanci z VI komisariatu ustalili i przedstawili zarzuty kradzieży paliwa 40-letniemu letniemu mieszkańcowi gm. Jastków. Sprawca kilkukrotnie tankował paliwo na stacji przy ul. Droga Męczenników Majdanka. Za każdym razem przebierał

Lublin na Sygnale 0 Comments

SKRADLI PIENIĄDZE Z BAŃKI

16 tysięcy złotych w bańce po mleku padło łupem złodziei, którzy włamali się do domu w gm. Obsza. Nietypowy sejf należał do 62-latka, który dodatkowo zabezpieczył go za pomocą kłódki.

Lublin na Sygnale 0 Comments

28-LATKA ZATRZYMANA ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Za posiadanie narkotyków odpowie 28-letnia chełmianka. Kobieta została zatrzymana, gdy w wyniku przeszukania policjanci znaleźli należący do niej mefedron i tabletki ecstasy. Narkotyki te zostały zabezpieczone. Dzisiaj najprawdopodobniej zostaną jej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź