Policja poszukuje świadków wypadków

Policja poszukuje świadków wypadków

Policjanci z KMP w Lublinie poszukują świadków dwóch wypadków. Do jednego z nich doszło 11 sierpnia b.r. na wysokości ogródków działkowych „Słonecznik”, gdzie wywrócił się rowerzysta. Do drugiego z wypadków doszło 23 sierpnia na ul. Sachsów w Lublinie. Tam kierująca vw golfem potrąciła rowerzystę.

Do pierwszego z wypadków doszło 11 sierpnia b.r.  Na wysokości ROD „Słonecznik” w rejonie ul. Rąblowskiej  w Lublinie doszło do wywrócenia się rowerzysty. Młody mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do drugiego z wypadków doszło 23 sierpnia na ul. Sachsów w Lublinie. Tam po godz. 8 kierująca vw golfem jadąca w kierunku Kalinówki potrąciła rowerzystę jadącego w tym samym kierunku. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Osoby, które były świadkami wypadków proszone są o zgłaszanie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie, pokój nr 149 oraz 150 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: (81) 535-53-34 oraz 535-41-85 lub 112.

Previous Ciężarówka przewróciła się i stanęła w płomieniach
Next Ujął wandali na randce

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Z WIZYTĄ W ARESZCIE ŚLEDCZYM W LUBLINIE

Policjanci z „wojewódzkiej drogówki” wzięli udział w kolejnej edycji programu resocjalizacyjnego pn. „Fotoradar”, mającego na celu przeciwdziałanie pro-kryminalnym postawom, przeznaczonego dla skazanych, którzy popełnili przestępstwo, o którym mowa w art.

Wiadomości 0 Comments

Przemytnicy zatrzymani

Policjanci zajmujący się zwalczaniem korupcji z KWP w Lublinie rozbili zorganizowaną grupę przestępczą. Zatrzymane osoby zapewniały bezpieczny przewóz towarów akcyzowych zza wschodniej granicy. Przekupywali funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej wręczając im pieniądze

Wiadomości 0 Comments

uratowali 27-latka przed samospaleniem

Policjanci z „trójki” uratowali wczoraj 27-latka, który oblał się benzyną i przez samospalenie chciał popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze otrzymali informację od anonimowej osoby, która dzwoniąc na nr alarmowy 112 twierdziła, że

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź