Najpopularniejsze zabiegi Car Spa

Najpopularniejsze zabiegi Car Spa

Car Spa to klasyczny detailing poszerzony o wszystko to, co ma doprowadzić nasz samochód do stanu nowości, czyli do stanu idelanego, a nawet udowodnić, że nasz pojazd jest w stanie wyglądać jeszcze lepiej. Usługi z tego zakresu stają się coraz popularniejsze i jest ich coraz więcej.

Z czego najczęściej korzystają polscy kierowcy?

Polerowanie i usuwanie wad lakieru    Zdecydowanie najczęściej wykorzystywanym zabiegiem jest usuwanie wad lakieru, które czasami jest mylnie określane detailingiem, chociaż pojecie to jest znacznie szersze. Usuwanie wad lakieru w podejściu detailingowym możliwe jest wtedy, kiedy uszkodzenia mają bardzo mały zasięg, są płytki lub mają jednolity charakter, na przykład długiej rysy. Dzięki detailingowi nie trzeba demontować naprawianej części, sam zabieg trwa krótko, a efekt jest idealny.    Czasami tego typu detailing może mieć postać polerowania, chociaż polerowanie zazwyczaj zadanie osobny. Jego celem jest uzyskanie jednolitego połysku na całej powierzchni lakieru, co sprawia, że samochód staje się zjawiskowo piękny. Naprawa pojedynczych uszkodzeń to najpopularniejszy zabieg awaryjnego detailingu, a polerowanie lakieru to najczęstszy zabieg czysto estetyczny.

Polerowanie reflektorów

Bardzo podobne działania można podjąć w przypadku reflektorów. Porysowane klosze dają gorsze światło i brzydko wyglądają, przez co samochód traci wizualnie, a my gorzej widzimy drogę w nocy. Polerowanie jest prostym, szybkim i stosunkowo tanim zabiegiem, a daje naprawdę wiele, dzięki czemu jego popularność nieustannie rośnie.

Naprawa i regeneracja szyb

Nie każde drobne uszkodzenie szyby musi od razu oznaczać konieczność jej wymiany. Szyby porysowane i mające pęknięcia, które nie przechodzą na wylot szyby, ratuje dla nas Car Spa. Wprowadzenie specjalnych żywic nie tylko naprawia szybę, ale wykonanie jej polerowania przywraca jej jakość jak z czasów, kiedy była zupełnie nowa. Zabieg ten zyskuje na popularności, ponieważ drastycznie podnosi jakość podróży w czasie deszczu i przy ograniczonej widoczności. Do tego pozwala uratować powoli pękającą szybę, chociaż nie zawsze.

Ozonowanie

Zyskującym sobie coraz większą popularność zabiegiem Car Spa jest też ozonowanie. Jest to zabieg bardzo prosty i skuteczny zarazem, który polega po prostu na wytworzeniu dużej ilości bakteriobójczego i grzybobójczego ozonu w kabinie samochodu. Gaz jest w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nigdy nie dotrze ręka ludzka z detergentem, dzięki czemu możliwe jest usunięcie wszystkich głęboko pochowanych brzydkich zapachów. Wstępem do tej operacji jest oczywiście zawsze bardzo dokładne wyczyszczenie samochodu i dotarcie do musztardy, która kiedyś kapnęła nam obok fotela. Zabieg ozonowania trwa kilka godzin, ale nie zniechęca to do niego osób zainteresowanych czystym, neutralnym zapachem w kabinie swojego samochodu. Jest to też korzyść dla naszego zdrowia, ponieważ wiele brzydkich zapachów związane jest z rozwojem pleśni oraz innych groźnych patogenów.

Dużo więcej propozycji na zabiegi detailingowe znajdziesz na http://internowani.pl/a,mgky >>

Previous Poszukiwany podawał się za swojego brata bliźniaka
Next Trafił na 3 miesiące do aresztu za napaść z siekierą na policjanta

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Różnica pomiędzy oponami całorocznymi a letnimi

Opona całoroczna oferuje równowagę możliwości, zapewniając dopuszczalne osiągi na mokrej i suchej nawierzchni, a także trakcję na śniegu. Zbudowane dla przeciętnego kierowcy, całoroczne opony mają umiarkowaną głębokość bieżnika i mieszankę

Motoryzacja 0 Comments

Średnio co trzeci pojazd jest przeciążony

Inspekcja Transportu Drogowego jest w stanie skontrolować wagę tylko niewielkiego odsetka pojazdów, a z badań wynika, że nawet co trzeci pojazd poruszający się po polskich drogach jest przeciążony. Akademia Górniczo-Hutnicza podpisała właśnie

Motoryzacja 0 Comments

Polerka orbitalna i jej zalety

Jeśli zdecydujemy się na wykorzystanie polerki maszynowej, nie minie wiele czasu, a przekonamy się o tym, jak dobry był to pomysł. Mamy do czynienia z rozwiązaniem, które nie tylko pomaga

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź