MATEUSZ KOCZMARA WICEMISTRZEM POLSKI W MISTRZOSTWACH POLSKI OPEN KARATE KYOKUSHIN

MATEUSZ KOCZMARA WICEMISTRZEM POLSKI W MISTRZOSTWACH POLSKI OPEN KARATE KYOKUSHIN

Mateusz Koczmara na co dzień policjant w stopniu sierżanta Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wywalczył tytuł wicemistrza Polski w Mistrzostwach Polski Open Karate Kyokushin. XVIII Mistrzostwa Polski odbyły się w Lublinie w minioną sobotę z udziałem 246 zawodników z 36 klubów.

Sierż. Mateusz Koczmara w drodze do srebrnego medalu Mateusz stoczył trzy walki z tytułowanymi zawodnikami z Wrocławskiego Klubu Karate Kyokushin Ais.Sypień jednego z najlepszych klubów w Polsce. Mateusz zaliczył świetny start, wygrał wszystkie walki eliminacyjne, ćwierćfinał i półfinał. W finale uległ tytułowanemu zawodnikowi z Wrocławia – zajmując 2 miejsce w kategorii senior (+85kg).

XVIII Mistrzostwa Polski Seniorów Kyokushin oraz Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (14-15 lat), odbyły się w Lublinie w minioną sobotę z udziałem 246 zawodników z 36 klubów. Organizatorem był Lubelski Klub Kyokushin. To nie pierwszy sukces Mateusza. W poprzednim roku zdobył złoty medal w Pucharze Polski Karate Kyokushin a w Mistrzostwach Polski Open w Olsztynie oraz w Pucharze Europy w Lublinie zajął III miejsce. Mateusz karate kyokushin trenuje od 1992 roku w Lubelskim Klubie Karate Kyokushin posiada stopień 2 DAN. Aktualnie Mateusz intensywnie przygotowuje się do udziału w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w dniach 25-26 listopada w Rumunii.

Previous POLICJANCI ZAPOBIEGLI KONFRONTACJI PSEUDOKIBICÓW
Next KARAMBOL NA KRAJOWEJ 19-TCE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ZOSTAWIŁA OTWARTE OKNO W AUCIE, WYKOTRZYSTAŁ TO ZŁODZIEJ. KTO GO ROZPOZNAJE?

Policjanci z III komisariatu poszukują mężczyzny, który zakradł się do zaparkowanego w rejonie basenów przy Al. Zygmuntowskich samochodu. Złodziej wykorzystując otwarte okno, ukradł z pojazdu laptop z modemem, torebkę z

Wiadomości 0 Comments

MOTOROWERZYSTA ZDERZYŁ SIĘ Z IVECO

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Zalutyń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem dostawczym marki Iveco, potrącił motorowerzystę, który wykonywał manewr skrętu w lewo.

Wiadomości 0 Comments

15-latek wpadł na kradzionym rowerze

Lubelscy kryminalni zatrzymali 15-latka, który jechał kradzionym rowerem. Nastolatek ukradł jednoślad warty 1700 zł spod szkoły na ul. Tumidajskiego w Lublinie. Jak się okazało 15-latek ma na swoim koncie jeszcze

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!