KRASNYSTAW: ODRZUCIŁ BIAŁĄ SUBSTANCJĘ PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ

KRASNYSTAW: ODRZUCIŁ BIAŁĄ SUBSTANCJĘ PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ

Woreczek z białą substancją odrzucił wczoraj podczas kontroli drogowej młody mężczyzna. 22-latek kierował skodą, a wraz z nim podróżowało dwóch kolegów. Policjanci sprawdzają czym jest zabezpieczona substancja oraz czy mężczyzna kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków.

Wczorajszej nocy krasnostawscy policjanci patrolujący rejon miasta zatrzymali do kontroli drogowej osobową Skodę. Za kierownicą siedział 22-letni mieszkaniec gm. Krasnystaw, który podróżował z dwoma kolegami. Podczas podjętej interwencji kierowca odrzucił woreczek strunowy z białą substancją. W trakcie dalszych czynności mundurowi oprócz wskazanego woreczka znaleźli przy 22-latku lufkę ze śladowymi ilościami brunatnej substancji. Całość została zabezpieczona przez mundurowych. Po zważeniu okazało się, iż w woreczku znajduje się ponad 27 gram białej substancji.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, ale wcześniej została od niego pobrana krew do badań. Policjanci ustalają czy 22-latek prowadził pojazd będąc pod wpływem środków odurzających, oraz czym jest zabezpieczona substancja.

P.W.

Previous Smartfon do 500 złotych
Next BIŁGORAJ: DZIECI RANNE W WYPADKU, KIEROWCA NIETRZEŹWY

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

TRAGICZNY FINAŁ POSZUKIWAŃ 57-LATKA

Mirosław O. ostatni raz był widziany 26 lutego 2017 r. w miejscu zamieszkania. Poinformował najbliższych, że jedzie na ryby. Mężczyzna nie wrócił do domu, zaś rodzina poinformowała Komisariat Policji w

Lublin na Sygnale 0 Comments

POD PRETEKSTEM WYMIANY PIENIĘDZY UKRADŁ SKLEPOWĄ GOTÓWKĘ. KTO GO ROZPOZNAJE?

Policjanci z VI komisariatu poszukują mężczyzny, który w jednym z marketów budowlanych ukradł pieniądze. Prosząc wcześniej kasjerkę o zamianę gotówki wykorzystał jej nieuwagę i z kasy zabrał ponad 800 złotych.

Lublin na Sygnale 0 Comments

NARKOTYKI W PAPIEROŚNICY

Dwie porcje suszu marihuany znaleźli mundurowi puławskiej komendy u 17-letniego mieszkańca Puław. Młodzieniec przyznał się do jej posiadania. Miał ze sobą również wagę elektroniczną. Teraz grozi mu kara do 3

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź