Kolejny mężczyzna zakłócający Marsz Równości zatrzymany

Kolejny mężczyzna zakłócający Marsz Równości zatrzymany

Kolejna osoba, która podczas Marszu Równości rzucała w policjantów kostką brukową została zatrzymana. Jest to 21-letni mieszkaniec Lublina. Teraz z zatrzymanymi wczoraj 20 i 22-latkiem zostanie doprowadzony do sądu z wnioskiem Policji i Prokuratury o tymczasowy areszt.

Dzisiaj rano do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wiedząc, że szukają go policjanci zgłosił się kolejny mężczyzna, który podczas Marszu Równości rzucał w funkcjonariuszy kostką brukową. Do zdarzenia doszło 13 października na ul. Świętoduskiej w Lublinie. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Lublina. Młody mężczyzna w przeszłości wchodził już w konflikt z prawem.

21-latek został już doprowadzony do prokuratury, gdzie wspólnie z zatrzymanymi wczoraj 20 i 22-latkiem usłyszał zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy oraz udziału w zbiegowisku publicznym.

Teraz wszyscy zostaną doprowadzeni do sądu z wnioskiem Policji i Prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Zgodnie z kodeksem karnym grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Cały przemarsz był dokumentowany. Wszystkie nagrania z policyjnych kamer oraz materiały z monitoringu miejskiego posłużą nam do identyfikacji wszystkich tych pozostałych osób, które naruszyły prawo.

Previous 15-latkowie wpadli na kradzieży
Next Zatrzymani i aresztowani za pobicie ze skutkiem śmiertelnym swego znajomego

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Tragiczny pożar

Policjanci z Janowa Podlaskiego ustalają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru, do którego doszło wczoraj po południu w miejscowości Ostrów. Częściowemu spaleniu uległ drewniany dom. W wyniku zaczadzenia zmarła przebywająca w

Wiadomości 0 Comments

UCHROŃMY SIĘ PRZED „ATAKIEM” OSZUSTÓW! TYLKO WCZORAJ WYŁUDZILI OD TRÓJKI SENIORÓW Z LUBLINA BLISKO 350 TYS. ZŁ. POLICJANCI APELUJĄ O OSTROZNOŚĆ!

Blisko 350 tys. zł. zł.– taką kwotę w ciągu zaledwie jednego dnia przestępy wyłudzili od mieszkańców Lublina popularną metodą na tzw. „policjanta”. Przestępy jeszcze tego samego dnia pięciokrotnie próbowali wyłudzi

Wiadomości 0 Comments

DLA BEZPIECZEŃSTWA SENIORÓW

Apele lubelskiej policji odczytywane przez duchownych na mszach świętych, spoty z poradami dla seniora prezentowane w środkach miejskiej komunikacji, planowane szkolenia dla pracowników banków i ośrodków pomocy to część akcji

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!