Jaki fotel do salonu fryzjerskiego kupić?

Jaki fotel do salonu fryzjerskiego kupić?

Na wyposażeniu salonu fryzjerskiego musi się znaleźć mnóstwo kosmetyków, sprzętów oraz specjalnych mebli. Meble, które znajdą się na wyposażeniu salonu fryzjerskiego powinny nie tylko ułatwiać pracę fryzjerowi.

Odpowiednio dobrane meble przyczynią się także do pozytywnej oceny salonu. Klienci, którzy są zadowoleni z poziomu świadczonych usług powrócą i do tego będą salon polecać innym. Na wyposażeniu salonu fryzjerskiego powinny znaleźć się przede wszystkim: fotel, konsoleta fryzjerska, myjka.

Jaki powinien być odpowiedni fotel fryzjerski?

Fotel fryzjerski jest meblem, bez którego trudno jest wyobrazić sobie pracę fryzjera. Wybierając fotel do salonu należy zwrócić uwagę czy można w nim regulować wysokość. Większość foteli ma taką funkcję. Fotele z regulowaną wysokością wyposażone są w podnośnik hydrauliczny lub gazowy. Wiele modeli, które są dostępne na rynku ma chromowaną, efektownie błyszczącą się podstawę. Dobry fotel fryzjerski powinien być stabilny, do tego jego obicie powinno być łatwe do utrzymania w czystości. Bardzo dobrze sprawdzają się te fotele, które mają tapicerkę wykonaną z ecoskóry. Dla komfortu klientów warto wybrać fotel, który ma podłokietniki.

Najbardziej nowoczesne fotele mają podłokietniki, które można regulować. Aby klienci w fotelu czuli się naprawdę komfortowo warto wybrać model z podnóżkiem. Nie wszystkie modele foteli mają podnóżek wmontowany fabrycznie, ale do tych foteli można podnóżek dokupić oddzielnie.

Konsoleta fryzjerska

Ułatwia pracę fryzjerowi, pomaga zachować porządek w salonie. Jednym z najważniejszych elementów konsolety jest lustro. Powinno ono idealnie oddawać rzeczywistość, nie może też zachodzić parą. Lustro powinno być dobrze oświetlone, może mieć mniej lub bardziej dekoracyjną ramę.

W konsolach o bardzo nowoczesnym dizajnie bardzo często lustra są pozbawione ram. Konsolety fryzjerskie dostępne są w bardzo różnych wzorach i kolorach. Różnią się wielkością, designem, materiałem, z którego je wykonano oraz ceną. Wybierając konsoletę należy stawiać na takie modele, które są łatwe do utrzymania w czystości. Konsoleta fryzjerska jest bardzo specyficznym meblem. Nie tylko ułatwia fryzjerowi pracę, odpowiednio dobrana może też być być ozdobą salonu.

Myjka fryzjerska

Jest kolejnym meblem, którego nie może zabraknąć na wyposażeniu salonu fryzjerskiego. W profesjonalnych salonach fryzjerskich nikt nie myje już głów klientom siedzącym na krześle przy umywalce. Myjki fryzjerskie bardzo często połączone są z fotelem. Tego typu myjki wyposażone są dodatkowo w podłokietniki i podgłówek. Są więc bardzo komfortowe dla klientów. Nie brakuje również myjek wolno stojących, które są idealne do salonów o małej powierzchni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych klientów, producenci myjek fryzjerskich wprowadzili na rynek także myjki przenośne z płytką misą. Do produkcji tych myjek wykorzystano wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Przenośna myjka jest lekka i trwała, jest niezbędna w pracy fryzjerów, którzy świadczą usługi mobilne. Jej wysokość można regulować. Myjki stacjonarne dostępne są z misami w różnych kolorach. W ekskluzywnych salonach można spotkać myjki, które mają wbudowaną funkcję masażu wibracyjnego.

Previous CBŚP zlikwidowało sieć agencji towarzyskich tzw. "mieszkaniówek"
Next Poszukiwany podawał się za swojego brata bliźniaka

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Czym jest Polski Fundusz Energetyczny FIZAN

Polski Fundusz Energetyczny jest funduszem inwestycyjnym zamkniętym, realizującym w swojej istocie ideę polegającą na budowaniu wartości jego spółek portfelowych, dobranych zgodnie z wartościami oraz kryteriami wyrażonymi w jego statucie. Pośrednio

Strefa Biznesu 0 Comments

Drobne artykuły biurowe – jakich nie może zabraknąć?

W tej chwili istnieje duże zapotrzebowanie na przeróżne artykuły biurowe. Są to bowiem elementy, które z jednej strony uznawane są za raczej mało ważne, ale z drugiej dopiero gdy ich

Strefa Biznesu 0 Comments

Jakich mebli potrzebujesz do salonu fryzjerskiego?

W każdym mieście i miasteczku bez problemu znajdziemy salon fryzjerski. Salony fryzjerskie świadczą usługi, które są skierowane do bardzo szerokiego grona klientów. Swoją ofertę kierują do kobiet, mężczyzn i dzieci

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź