Jak projektować dobre wizytówki

Jak projektować dobre wizytówki

Małe firmy są często zniechęcone do projektowania wizytówki samodzielnie, ale kiedy dopiero zaczynasz i masz ograniczone środki pieniężne, które muszą być przydzielone strategicznie, być może trzeba będzie poważnie rozważyć projektowanie wizytówki wszystko samodzielnie.

Dobry projekt wizytówki

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zaprojektować wizytówkę, musisz najpierw zrozumieć, co czyni ją dobrą wizytówką. Najlepszy projekt wizytówki powinien przekazać ogólny wizerunek Twojej firmy w jednym spojrzeniu. Może to brzmieć jak wysokie zamówienie, biorąc pod uwagę, że przeciętna podstawowa wizytówka ma na ogół wymiary 85 × 55 mm.

Chodzi o to. Twoja podstawowa wizytówka nie może opowiedzieć całej historii marki, ale może wykorzystać każdy aspekt karty – jej kształt, rozmiar, stan magazynowy, kolor, fakturę i tekst – aby zaprezentować wizerunek, który najlepiej podsumowuje Twoją firmę.

Tak więc, jeśli Państwa firma jest przyjaznym dla środowiska biurem podróży, należy o tym poinformować za pomocą materiałów, których używacie Państwo do stworzenia swojej karty, jak również za pomocą logo, użytych kolorów itp. Podobnie, jeśli prowadzisz wewnętrzny plac zabaw dla dzieci, możesz potrzebować karty o nietypowym kształcie, która wykorzystuje jasne kolory i zabawny, ale czytelny tekst. Innymi słowy, co czyni z niej dobrą wizytówkę? Profesjonalna wizytówka, którą ludzie będą pamiętać i kojarzyć z Twoją firmą.

Oto kilka innych kluczowych wytycznych dotyczących wizytówek, które pomogą Ci lepiej zrozumieć, co jest dobrą wizytówką:

Zaprojektuj swoją kartę z myślą o widzach. Jeśli Twoją grupą docelową są projektanci, stworzysz inny typ karty niż w przypadku bankierów.

Zamieść na niej tylko najważniejsze informacje. Oprzeć się pokusie przeludnienia karty z mnóstwem informacji, po prostu zawierają wystarczająco dużo, aby karta zapamiętać i pique odbiorcy zainteresowanie.

Upewnij się, że tekst jest czytelny. Celem podstawowej wizytówki jest komunikacja, więc jeśli tekst jest zbyt mały, zniekształcony lub zbyt wystylizowany, nikt nie będzie w stanie go odczytać.

Wyróżnij negatywną przestrzeń. Oprzyj się pokusie wypełniania każdego możliwego milimetra swojej wizytówki tekstem lub grafiką. Tutaj obowiązuje stare przysłowie „Mniej znaczy więcej”. Dołączenie negatywnej przestrzeni daje oko do odpoczynku i sprawia, że informacje, które zawierasz, wyróżniają się.

Unikalne pomysły – projektowe

Skuteczne wizytówki są potężnym narzędziem, które opowiada historię Twojej marki i tworzy trwałe wrażenie na potencjalnych klientach i odbiorcach. Ważne jest, abyś zrozumiał, jak zaprojektować wizytówkę tak, aby komunikowała to, co reprezentuje Twoja firma, pomagała wyróżnić Twoją firmę na tle konkurencji i zachęcała potencjalnych klientów i klientów do kontaktu z Tobą. Dlatego stworzyliśmy tę listę wskazówek do projektowania wizytówek, aby nie tylko pomóc w projektowaniu wizytówek, ale również upewnić się, że masz swój podstawowy projekt wizytówki prawo.

http://drukdlastudenta.pl/

Previous Co powinieneś wiedzieć o karboksyterapii
Next Jak często wymieniać szczoteczkę do zębów

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Nowe miejsca pracy w Lublinie. Głównie w sektorze IT oraz outsourcingu

W ciągu ostatnich pięciu lat w Lublinie powstało przeszło 15 tys. nowych miejsc pracy. Miasto planuje stworzenie kolejnych – głównie w sektorze IT oraz outsourcingu. Nowych inwestorów ma przyciągnąć przede wszystkim duży rynek

Strefa Biznesu 0 Comments

Drobne artykuły biurowe – jakich nie może zabraknąć?

W tej chwili istnieje duże zapotrzebowanie na przeróżne artykuły biurowe. Są to bowiem elementy, które z jednej strony uznawane są za raczej mało ważne, ale z drugiej dopiero gdy ich

Strefa Biznesu 0 Comments

Praca na Lubelszczyźnie czeka – 1 na 5 firm będzie zatrudniać!

Stopa bezrobocia spada, choć nadal wynosi ponad 9,5%. Czy to oznacza, że w naszym województwie nie ma pracy? Czy szukanie nowego zatrudnienia musi trwać miesiącami i być nieustanną harówką? Nie!

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź