Jak odblokować swój smartfon?

Jak odblokować swój smartfon?

Cofnięcie się o kilka lat i przejście na inną sieć nie było łatwe. Uderzyłeś w przeszkodę, ponieważ Twój telefon nie był odblokowany, więc nie tylko musiałeś czekać na proces transferu, ale także musiałeś czekać na odblokowanie telefonu. W niektórych przypadkach, będziesz musiał zapłacić za usługę odblokowania, ale opłaty za odblokowanie nie są już potrzebne i możemy podziękować Które? za to.

Który? Prowadził kampanię na rzecz zaprzestania odblokowywania opłat i w 2016 roku rząd się za tym opowiedział. Złapanie? Cóż, tak naprawdę to nie jest haczyk jako taki, ale będziesz musiał poczekać do końca kontraktu, zanim odblokujesz dla siebie telefon. Tak więc, po upływie początkowego okresu obowiązywania umowy, możesz włożyć dowolną kartę SIM dla dowolnego operatora sieci komórkowej, którego chcesz. Szczęśliwych dni.

Korzyści z odblokowanego telefonu

Posiadanie odblokowanego telefonu jest korzystne na więcej sposobów niż myślisz. Nie tylko zaoszczędzi Ci to kłopotu z żądaniem odblokowania telefonu, ale także zaoszczędzi pieniądze z roku na rok (uSwitch przewiduje oszczędności w wysokości 48 milionów funtów rocznie dla użytkowników telefonów komórkowych), a w rezultacie wartość odsprzedaży Twojego telefonu wzrośnie, ponieważ ludzie wolą swobodę korzystania z dowolnej karty SIM. Jest to dość ważny czynnik, na który zdecydowanie zwracam uwagę kupując używany smartfon.

Z giffgaffem nie musisz się martwić o odblokowanie telefonu, ponieważ wszystkie smartfony w giffgaffie są już odblokowane. Ponadto wszystkie oferty dotyczące tylko karty SIM są wolne od umów, a więc nie tylko będziesz miał telefon gotowy na każdą kartę SIM od dowolnego operatora, lecz także będziesz mógł odejść, kiedy tylko zechcesz #freedom.

Jak sprawdzić, czy telefon jest odblokowany

Jeśli telefon nie jest z giffgaffu i nie masz pewności, czy został odblokowany, czy jest zablokowany w sieci, możesz łatwo sprawdzić, wkładając kartę SIM z innej sieci. Karty SIM można otrzymać bezpłatnie w sklepie telefonicznym lub zamówić je online. Jeśli na słuchawce pojawi się nazwa sieci, telefon zostanie odblokowany. Możesz to potwierdzić dzwoniąc na numer lub wysyłając z niego SMS, jeśli masz na niego przydział.

Jeśli nie widzisz nazwy sieci, a zamiast tego widzisz „brak usługi”, to telefon jest zablokowany.

Jak odblokować swój smartfon

Możesz zażądać odblokowania telefonu od obecnego operatora sieci. Jak długo to potrwa, będzie się różnić u poszczególnych operatorów i to samo dotyczy również kosztów.

Więc, chcesz odblokować swój smartfon? Poszukaj poniżej nazwy swojego obecnego operatora sieci, aby dowiedzieć się, jak o to poprosić, jak długo to potrwa i jakie będą koszty, w zależności od tego, czy jesteś płatnikiem miesięcznym, czy też płacisz w miarę postępów klienta.

Więcej na: http://smartporady.pl/

Previous Narzędzia pneumatyczne

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Jak już wejdę do sklepu, to trudno mnie stamtąd wyciągnąć

Miss Polonia 2016 uwielbia zakupy. W galeriach handlowych jest w stanie spędzić nawet kilka godzin. Stara się jednak podchodzić do zakupów rozsądnie, aby ograniczyć wyrzuty sumienia z powodu kolejnego odzieżowego nabytku.  Izabella

Life&Style 0 Comments

Mam tyle par butów, że nie mieszczą mi się w szafie

Buty to najczęściej kupowany przez modelkę element garderoby. Gwiazda kupuje je nawet, gdy nie potrzebuje nowej pary, a na zakupy wybrała się zupełnie innym celu. Obecnie marzy o pantoflach Yves Saint Laurent z obcasem

Life&Style 0 Comments

Korzystam z rad stylistów. Czasem jednak tupię nóżką i mówię, że ich stylizacji nie założę

Swój styl aktorka określa jako połączenie wygody i kobiecości. Ubiera się sama, tylko przy wyjątkowych okazjach korzysta z pomocy stylistów. Nie zawsze też zgadza się założyć przygotowane przez nich stylizacje. Gwiazda nie ukrywa, że

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź