InBank debiutuje na polskim rynku

InBank debiutuje na polskim rynku

Na polskim rynku działa wiele zagranicznych banków. Jedną z nowych instytucji, która dopiero co rozpoczęła działalność na terenie naszego kraju jest InBank. Jak wygląda oferta tego banku? Czy posiada produkty, które w jakiś sposób wyróżniają się spośród tych już dostępnych?

Wygląda na to, że nowy bank – InBank przygotował się do ekspansji polskiego rynku. Przyglądając się ofercie, można bowiem dojść do wniosku, że jego propozycje dość dobrze wpisują się w oczekiwania i potrzeby Polaków.

Lokaty korzystnie oprocentowane

Biorąc pod uwagę porównanie wszystkich lokat bankowych na finanse.Rankomat.pl, produkty dostępne w ofercie InBanku są dość konkurencyjne. Owszem, daleko im od promocyjnego oprocentowania kształtującego się na poziomie 4 proc., niemniej jednak można sporo zyskać. W zależności od czasu trwania lokaty, dostępne jest oprocentowanie w granicach:

  • 2,40 proc. – w przypadku lokaty sześciomiesięcznej,
  • 2,60 proc. – w przypadku lokaty dwunastomiesięcznej,
  • 2,80 proc. – dla lokaty 24-miesięcznej,
  • 3,00 proc. – dla lokaty założonej na okres 36 miesięcy.

Jasno wynika, że InBank premiuje przede wszystkim osoby stawiające na długoterminowe oszczędzanie. Im dłuższy czas trwania lokaty (a co za tym idzie, związanie się z bankiem na dłużej), tym możliwość wypracowania wyższych zysków.

Warto przy tym podkreślić, że osoby chcące ulokować środki na lokatach, nie muszą spełniać wielu restrykcyjnych kryteriów. Minimalna kwota depozytu wynosi zaledwie 5 tys. złotych. Natomiast maksymalna kwota lokaty nie może przekroczyć 50 tys. złotych.

InBank premiuje lojalnych klientów

InBank swoją ofertą udowadnia, że ceni lojalnych klientów. W przypadku automatycznego odnowienia lokaty, wysokość oprocentowania rośnie o 0,1 proc. Nie da się ukryć, że zachęca to do przedłużania depozytów na kolejne miesiące.

Atrakcyjne nie tylko lokaty

InBank specjalizuje się nie tylko w lokatach, ale również kredytach gotówkowych z przeznaczeniem na dowolny cel.

Ciekawym rozwiązaniem są szybkie pożyczki, które stanowią alternatywę dla coraz popularniejszych chwilówek. Taką pożyczkę można zaciągnąć na maksymalnie 4 miesiące na kwotę nie wyższą niż 4 tys. złotych. Oprocentowanie takiej pożyczki wynosi 0 proc. Natomiast klient zobowiązany jest do spłacenia prowizji w miesięcznych równych ratach. Na koniec okresu umowy przewidziana jest z kolei spłata całej zaciągniętej kwoty zobowiązania

Brak kart kredytowych i rachunków osobistych

Tym, czym różni się InBank od pozostałych banków działających na polskim rynku, jest brak w

ofercie kont osobistych oraz kart kredytowych.

Previous ROWERZYŚCI UCZESTNIKAMI WYPADKÓW
Next POLICJANCI POSZUKUJĄ AMATORÓW PERFUM

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Materiały biurowe – pomoc dla każdej firmy!

Jeśli chcesz usprawnić pracę w swoim biurze, nie możesz pominąć zakupu licznych, drobnych produktów biurowych, które być może wydają Ci się zbędne, ale które naprawdę wiele znaczą. Ich brak może

Strefa Biznesu 0 Comments

ZA Puławy inwestują w energetykę i biotechnologię

Zakłady Azotowe w Puławach powołały spółkę, która będzie produkować substancje z surowców roślinnych, wykorzystywane między innymi w farmacji. Za 5 lat ma też ruszyć nowa elektrownia budowana razem z PGE.  – W celu realizacji

Strefa Biznesu 0 Comments

Papier do drukarki: garść informacji

Decydując się na kupno drukarki, musimy pamiętać, że niezbędny będzie nam także papier. Bez niego nie uda się przenieść na papier efektów naszej pracy. Obecnie w sklepach znajdziemy szeroki wybór

1 Comment

  1. gobers
    Kwiecień 11, 14:46 Reply
    I dobrze, że debiutuje - im więcej banków, tym lepiej - przecież tutaj nie ma mowy o kontach, wszystko pod nadzorem KNF, logiczne, że nie wpuszczą na rynek nikogo, kto jest niepewny. A skoro od razu w wielu kategoriach wyskoczyli jako liderzy, to chyba poczyniony krok był prawidłowy.

Zostaw odpowiedź