Gadżety telefoniczne idealne dla każdego miłośnika techniki

Gadżety telefoniczne idealne dla każdego miłośnika techniki

Twój telefon komórkowy jest w zasięgu ręki przez cały dzień – dlaczego nie zrobić go tak zabawnym (i funkcjonalnym!) jak to możliwe?

PopSockets

PopSockets to okrągłe, składane uchwyty, które można przymocować do tylnej części smartfona, aby móc pisać tekst jedną ręką, robić lepsze zdjęcia i zatrzymać upadki telefonów. Jako nieoczekiwany bonus, są one super zabawne, z którymi również można się bawić!

Stojak do montażu pętli na palce

Skrętka na PopSocket to mocowanie pętli na palec. Pomaga on również zapobiegać upadkom telefonów i zapewnia poręczną podpórkę, ale dzięki szczuplejszemu profilowi łatwiej jest wślizgnąć się do tylnej kieszeni.

Ładowarka przenośna Anker PowerCore+ Mini Portable Charger

Ten super mały akumulator zewnętrzny można łatwo wsunąć do kieszeni i wykryć urządzenie, aby zapewnić jego najszybsze możliwe tempo ładowania do 1 ampera. Kup go tutaj.

 

Zmodernizuj swój aparat telefoniczny za pomocą tego zestawu 3 dołączanych obiektywów, aby uzyskać niesamowite zbliżenia, szerokokątne ujęcia, które poszerzają pole widzenia, oraz ujęcia rybie oko, które dają dramatyczne zaokrąglone obrazy – super zabawa!

Zestaw kamery 5 w 1

Aby uzyskać jeszcze więcej korzyści z aparatu, wypróbuj ten zestaw obiektywów 5 w 1, który daje obiektywy szerokokątne, makro i rybie oko, z dodatkiem statywu, aby utrzymać telefon nieruchomo, oraz pilota migawki można sparować z telefonem, który sprawia, że samodzielność i grupowe ujęcia są bardzo proste.

Uchwyt do smartfonów iOttie

Nawigacja za pomocą smartfona jest łatwiejsza, gdy znajduje się on na linii wzroku, a nie na kolanach lub w uchwycie na kubek. Ten uchwyt na smartfon iOttie jest numerem 1 wśród bestsellerów w uchwytach na kubki w Amazonce.

Silikonowy pad samochodowy

Potrzebujesz stojaka na telefon, który jest trochę bardziej przenośny? Ta silikonowa podstawka jest lekka i łatwa w użyciu, a także bezpiecznie utrzyma telefon w samochodzie lub na biurku bez magnesów, przyssawek, zacisków i klejów.

JBL Flip 4 Wodoodporny przenośny głośnik Bluetooth

Uzyskaj wspaniały, wszechstronny dźwięk ze swojego smartfonu dzięki wodoodpornemu głośnikowi Bluetooth firmy JBL, który łączy do 2 smartfonów lub tabletów i obsługuje do 12 godzin zabawy.

Mobilny kontroler gier na iPhone’a i Androida

Uwielbiasz grać na swoim smartfonie? Te mobilne kontrolery pozwolą Ci precyzyjnie celować i strzelać oraz dadzą Ci nieuczciwą przewagę nad konkurencją!

http://mobilneakcesoria.pl/

Previous Jak prowadzić zdrowy styl życia?
Next Chiński uproszczony vs chiński tradycyjny – czym się różnią? Kiedy i jakie tłumaczenia zamówić?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Czym charakteryzuje się zakupoholizm

Czy twoją ulubioną rozrywką jest wycieczka do centrum handlowego? Czy koszty karty kredytowej są regularnie wyższe niż się spodziewałeś? Być może to niekontrolowane pragnienie kupowania. Nowa choroba We współczesnym społeczeństwie

Life&Style 0 Comments

Oprawa pracy dyplomowej

http://oprawapracydyplomowej.pl/a/dajh,oprawa-pracy-dyplomowej-o-czym-warto-pamietac Dla każdego studenta obrona pracy dyplomowej jest zwieńczeniem jego wieloletnich wysiłków na studiach. Sama obrona jest oczywiście najważniejsza, ale zanim do niej dojdzie, musimy napisać i przedstawić pracę dyplomową.

Life&Style 0 Comments

Wrocławska klinika pomaga chorym na stwardnienie rozsiane

Na Dolnym Śląsku od kilku miesięcy funkcjonuje klinika, w której międzynarodowy zespół specjalistów prowadzi badania nad innowacyjnymi terapiami dla chorych na stwardnienie rozsiane. Dotychczasowe efekty działalności pokazują jednoznacznie, że z

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź