Flirt kosztował ją prawie 80 tysięcy zł

Flirt kosztował ją prawie 80 tysięcy zł

46-latka straciła prawie 80 tysięcy złotych po tym gdy przesłała je mężczyźnie, którego nigdy wcześniej nie widziała. Znajomość rozpoczęła się i zakończyła przez internet. Przez kilka tygodni porozumiewali się głównie pisząc do siebie. On podawał się za inżyniera, który buduje mosty w Turcji. Kiedy zaskarbił sobie jej sympatię zaczął prosić o pożyczki. Sprawę oszustwa prowadzą teraz policjanci z I komisariatu Policji w Lublinie.

46-letnia mieszkanka powiatu kraśnickiego poznała mężczyznę przez Internet w lipcu br. Komunikowali się głównie pisząc do siebie. On podawał się za inżyniera, który buduje mosty w Turcji. Kiedy zaskarbił sobie jej sympatię zaczął prosić o pożyczki. Kobieta w kilku przelewach, przekazała mu prawie 80 tysięcy zł. Sama aby zdobyć takie pieniądze postanowiła zaciągnąć kredyt na ponad 60 tysięcy zł.

46-latka zrozumiała, że została oszukana dopiero 17 września br. Tego dnia mężczyzna miał przylecieć do Polski. Od tej pory przestał się odzywać. Połączenie lotnicze  o podanej przez niego godzinie w ogóle nie miało miejsca. Kobieta złożyła zawiadomieniu o oszustwie w I komisariacie Policji w Lublinie.

Apelujemy o rozsądek i ograniczone zaufanie w stosunku do nieznanych nam osób, także tych  poznanych przez internet. Czasem wystarczy po prostu zachować trzeźwość umysłu by nie paść ofiarą wyrafinowanych naciągaczy.

Previous Zrywali kobietom łańcuszki
Next Tłumaczył, że znalazł

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

SIERŻANT LEW PRZYSZEDŁ DO DZIECI

Hrubieszowscy policjanci udali się na spotkanie z dziećmi i ich wychowawcami do Niepublicznego Przedszkola Specjalnego „Mamy Siebie”, aby porozmawiać z najmłodszymi na temat bezpieczeństwa. Na koniec przedszkolaki dostały odblaski od

Wiadomości 0 Comments

Piła do drewna opałowego – co wybrać?

Sezon grzewczy wymaga przygotowań. Nie chodzi jedynie o sprawdzenie stanu instalacji c.o., ale również zadbanie o odpowiednią ilość drewna opałowego, jeśli takowym ogrzewamy dom. Konieczny jest do tego fachowy sprzęt.

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymani za przestępstwa skarbowe

Za paserstwo akcyzowe oraz uchylanie się od opodatkowania odpowie troje mieszkańców pow. ryckiego oraz mieszkaniec pow. puławskiego. Jak ustalili policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, zatrzymane osoby działając w celu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!