Blisko 2 kg narkotyków ukrył w komórce i lodówce, a dopalacze w łazience

Blisko 2 kg narkotyków ukrył w komórce i lodówce, a dopalacze w łazience

Prawie 2 kg narkotyków – marihuany i amfetaminy oraz 300 gramów dopalaczy ujawnili policjanci z KMP w Lublinie na terenie jednej z prywatnych posesji. Susz ukryty był w drewnianej przydomowej komórce, amfetamina w lodówce, zaś dopalacze w łazience. Policjanci zatrzymali 21-letniego właściciela tych nielegalnych substancji. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący sie zwalczaniem przestępczości narkotykowej z KMP w Lublinie weszli wczoraj na teren jednej z prywatnych posesji na dzielnicy Kośminek. Z posiadanych ustaleń wynikało, że może się tam znajdować znaczna ilość narkotyków. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się podczas przeszukania domu i budynków gospodarczych.

Łącznie policjanci ujawnili i zabezpieczyli blisko 2 kilogramy narkotyków. Prawie kilogram  marihuany znajdowało się w drewnianej przydomowej komórce,  blisko 900 gramów amfetaminy leżacej wśród żywności policjanci znaleźli w lodówce.

Z kolei kiedy funkcjonariusze weszli do łazienki, znaleźli  substancje w postaci kryształków, które okazały się dopalaczami.  Waga wskazała 300 gramów. Mundurowi zabezpieczyli także wagę elektroniczną, dilerki oraz pieniądze.

Właścicielem tych nielegalnych substancji okazał się 21-letni bezrobotny syn właścicieli posesji. Młodzieniec został osadzony w policyjnym areszcie. Dziś funkcjonariusze doprowadzać go będą do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty z ustawy przeciwko narkomanii.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Z siekierą na policjantów
Next Zatrzymany 18-latek do sprawy oszustw na funkcjonariusza

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

NIELEGALNE PAPIEROSY, TYTOŃ I ALKOHOL W PONIATOWEJ

Opolscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej, zabezpieczyli wczoraj nielegalny alkohol i papierosy. Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem ponad 360 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy, ponad

Lublin na Sygnale 0 Comments

ZAŚNIĘCIE KIEROWCY PRAWDOPODOBNĄ PRZYCZYNĄ WYPADKU

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj rano w miejscowości Stołpie. Obywatel Ukrainy kierujący samochodem marki BMW zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem marki Nissan.

Lublin na Sygnale 0 Comments

ODPOWIE ZA KRADZIEŻE W LUBLINIE I WŁAMANIE W AUSTRII

Policjanci z I komisariatu zatrzymali parę złodziei – 43-letniego mężczyznę i jego 37-letnią wspólniczkę. Obydwoje dokonywali przeróżnych kradzieży sklepowych. Ich łupami padły np. kurtka z wystawy wraz ze stojakiem, drogie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!