Blisko 2 kg narkotyków ukrył w komórce i lodówce, a dopalacze w łazience

Blisko 2 kg narkotyków ukrył w komórce i lodówce, a dopalacze w łazience

Prawie 2 kg narkotyków – marihuany i amfetaminy oraz 300 gramów dopalaczy ujawnili policjanci z KMP w Lublinie na terenie jednej z prywatnych posesji. Susz ukryty był w drewnianej przydomowej komórce, amfetamina w lodówce, zaś dopalacze w łazience. Policjanci zatrzymali 21-letniego właściciela tych nielegalnych substancji. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący sie zwalczaniem przestępczości narkotykowej z KMP w Lublinie weszli wczoraj na teren jednej z prywatnych posesji na dzielnicy Kośminek. Z posiadanych ustaleń wynikało, że może się tam znajdować znaczna ilość narkotyków. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się podczas przeszukania domu i budynków gospodarczych.

Łącznie policjanci ujawnili i zabezpieczyli blisko 2 kilogramy narkotyków. Prawie kilogram  marihuany znajdowało się w drewnianej przydomowej komórce,  blisko 900 gramów amfetaminy leżacej wśród żywności policjanci znaleźli w lodówce.

Z kolei kiedy funkcjonariusze weszli do łazienki, znaleźli  substancje w postaci kryształków, które okazały się dopalaczami.  Waga wskazała 300 gramów. Mundurowi zabezpieczyli także wagę elektroniczną, dilerki oraz pieniądze.

Właścicielem tych nielegalnych substancji okazał się 21-letni bezrobotny syn właścicieli posesji. Młodzieniec został osadzony w policyjnym areszcie. Dziś funkcjonariusze doprowadzać go będą do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty z ustawy przeciwko narkomanii.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Z siekierą na policjantów
Next Zatrzymany 18-latek do sprawy oszustw na funkcjonariusza

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

DZIELNICOWY PO SŁUŻBIE ZATRZYMAŁ DWÓCH SPRAWCÓW KRADZIEŻY

Będący w czasie wolnym od służby dzielnicowy z Komisariatu Policji w Bychawie zauważył jak pracownica jednego z marketów chciała zatrzymać dwóch sprawców kradzieży. Ci jednak wybiegli ze sklepu i zaczęli

Lublin na Sygnale 0 Comments

KTO ROZPOZNAJE WANDALI?

Bez powodu skupili swoją agresję na bramie przy ul. Hempla uszkadzając jej elektryczny napęd. Mowa o dwóch młodych mężczyznach, którzy zostali zarejestrowani przez monitoring. Osoby, które rozpoznają wandali prosimy o

Lublin na Sygnale 0 Comments

PAPIEROSY BEZ AKCYZY NIE TRAFIĄ NA RYNEK

Kryminalni ze świdnickiej komendy ustalili, że 57-letnia kobieta jest w posiadaniu papierosów bez polskich znaków akcyzy. Policjanci podczas przeszukania zabezpieczyli blisko 3500 sztuk paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Straty

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!