Blisko 2 kg narkotyków ukrył w komórce i lodówce, a dopalacze w łazience

Blisko 2 kg narkotyków ukrył w komórce i lodówce, a dopalacze w łazience

Prawie 2 kg narkotyków – marihuany i amfetaminy oraz 300 gramów dopalaczy ujawnili policjanci z KMP w Lublinie na terenie jednej z prywatnych posesji. Susz ukryty był w drewnianej przydomowej komórce, amfetamina w lodówce, zaś dopalacze w łazience. Policjanci zatrzymali 21-letniego właściciela tych nielegalnych substancji. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący sie zwalczaniem przestępczości narkotykowej z KMP w Lublinie weszli wczoraj na teren jednej z prywatnych posesji na dzielnicy Kośminek. Z posiadanych ustaleń wynikało, że może się tam znajdować znaczna ilość narkotyków. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się podczas przeszukania domu i budynków gospodarczych.

Łącznie policjanci ujawnili i zabezpieczyli blisko 2 kilogramy narkotyków. Prawie kilogram  marihuany znajdowało się w drewnianej przydomowej komórce,  blisko 900 gramów amfetaminy leżacej wśród żywności policjanci znaleźli w lodówce.

Z kolei kiedy funkcjonariusze weszli do łazienki, znaleźli  substancje w postaci kryształków, które okazały się dopalaczami.  Waga wskazała 300 gramów. Mundurowi zabezpieczyli także wagę elektroniczną, dilerki oraz pieniądze.

Właścicielem tych nielegalnych substancji okazał się 21-letni bezrobotny syn właścicieli posesji. Młodzieniec został osadzony w policyjnym areszcie. Dziś funkcjonariusze doprowadzać go będą do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty z ustawy przeciwko narkomanii.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Z siekierą na policjantów
Next Zatrzymany 18-latek do sprawy oszustw na funkcjonariusza

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

NIEUCZCIWY KLIENT. KTO GO ROZPOZNAJE?

Policjanci z IV komisariatu prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło we wrześniu w jednym z marketów w mieście. Jeden z klientów zabrał z półek kilka produktów, które ukrył

Lublin na Sygnale 0 Comments

Policjanci zabezpieczyli ponad 25 kg dopalaczy

Ponad 25 kg substancji psychoaktywnych powszechnie zwanych dopalaczami, w tym blisko 2500 tabletek ekstazy oraz ponad 150 g marihuany odnaleźli i zabezpieczyli policjanci w jednym z mieszkań na Czubach w

Lublin na Sygnale 0 Comments

ZABEZPIECZONE NARKOTYKI

Głośny płacz dziecka oraz krzyki dochodzące nocą z jednego z mieszkań w Chełmie były powodem interwencji policjantów. Jak się okazało w mieszkaniu tym znajdowała się 3-letni dziewczynka, którą opiekowała się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź