BIŁGORAJ: DZIECI RANNE W WYPADKU, KIEROWCA NIETRZEŹWY

BIŁGORAJ: DZIECI RANNE W WYPADKU, KIEROWCA NIETRZEŹWY

Policjanci biłgorajskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Szopowe. W wyniku zjechania do rowu samochodu m-ki BMW dwoje dzieci w wieku 4 i 6 lat z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Jak ustalili policjanci, 34 latek kierujący samochodem znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał w organizmie prawie promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 10:30 w okolicach miejscowości Szopowe na trasie pomiędzy Józefowem a Malewszczyzną. Na miejscu wypadku pracował prokurator i policjanci. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 34 letni mieszkaniec gminy Łukowa kierując samochodem m-ki BMW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna podróżował z dwójką dzieci w wieku 4 i 6 lat. Jak ustalili policjanci 34 latek znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał w organizmie prawie promil alkoholu.

Dzieci z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala. Kierowca nie ucierpiał w zdarzeniu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, gdzie trzeźwieje. Policjanci szczegółowo ustalają okoliczności zdarzenia. Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara nawet do 8 pozbawienia wolności. O zdarzeniu poinformowany zostanie również Sąd Rodzinny.

Previous KRASNYSTAW: ODRZUCIŁ BIAŁĄ SUBSTANCJĘ PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ
Next Otwieramy salon fryzjerski

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

Śledczy ustalają rolę zatrzymanego mężczyzny w sobotnim zdarzeniu przy ul. Narutowicza

Dziś śledczy będą wykonywać dalsze czynności procesowe z 34-latkiem, który został zatrzymany do sprawy sobotniego zdarzenia przy ul. Narutowicza w Lublinie. Ostrym narzędziem zostali zranieni dwaj młodzi mężczyźni. Jeden z

Lublin na Sygnale 0 Comments

WJECHAŁ W PIESZĄ NA PRZEJŚCIU

Tłumaczył się policjantom, że przechodzącą przez jezdnię pieszą zauważył w ostatniej chwili i chciał ją ominąć. Mowa o 23-latku, który znajdował się pod działaniem alkoholu. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu

Lublin na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY ZA POSIADANIE MARIHUANY

Za posiadanie narkotyków odpowie 20-letni chełmianin. Mężczyzna ten został zatrzymany, gdy w wyniku przeszukania policjanci znaleźli należącą do niego marihuanę. Narkotyki te zostały zabezpieczone. Wczoraj zostały mu już przedstawione zarzuty.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź