BIŁGORAJ: DZIECI RANNE W WYPADKU, KIEROWCA NIETRZEŹWY

BIŁGORAJ: DZIECI RANNE W WYPADKU, KIEROWCA NIETRZEŹWY

Policjanci biłgorajskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Szopowe. W wyniku zjechania do rowu samochodu m-ki BMW dwoje dzieci w wieku 4 i 6 lat z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Jak ustalili policjanci, 34 latek kierujący samochodem znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał w organizmie prawie promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 10:30 w okolicach miejscowości Szopowe na trasie pomiędzy Józefowem a Malewszczyzną. Na miejscu wypadku pracował prokurator i policjanci. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 34 letni mieszkaniec gminy Łukowa kierując samochodem m-ki BMW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna podróżował z dwójką dzieci w wieku 4 i 6 lat. Jak ustalili policjanci 34 latek znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał w organizmie prawie promil alkoholu.

Dzieci z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala. Kierowca nie ucierpiał w zdarzeniu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, gdzie trzeźwieje. Policjanci szczegółowo ustalają okoliczności zdarzenia. Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara nawet do 8 pozbawienia wolności. O zdarzeniu poinformowany zostanie również Sąd Rodzinny.

Previous KRASNYSTAW: ODRZUCIŁ BIAŁĄ SUBSTANCJĘ PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ
Next Otwieramy salon fryzjerski

Może to Ci się spodoba

Lublin na Sygnale 0 Comments

KRYMINALNI ZATRZYMALI SPRAWCÓW ROZBOJU

Policjanci z I Komisariatu Policji wspólnie z kryminalnymi z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie ustalili i zatrzymali dwóch sprawców rozboju na 24-latku. Do zdarzenia doszło 26.02 br., wczesnym rankiem na

Lublin na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM

Dzisiaj ryccy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym 50-letniego mieszkańca gm. Ryki. Mężczyzna ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności. 50-latek od zeszłego roku ukrywał się na terenie Warszawy.     Dzisiaj

Lublin na Sygnale 0 Comments

APELUJEMY O ROZSĄDEK ZA KIEROWNICĄ

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch zdarzeń do jakich doszło wczoraj w Zamościu i Zwierzyńcu. Na ul. Zamojskiego kierujący suzuki zjechał na przeciwną stronę drogi i uderzył w jadące z przeciwka audi.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź