ANULOWAŁA PARAGON NA 2200 ZŁ SWOIM KOLEŻANKOM

ANULOWAŁA PARAGON NA 2200 ZŁ SWOIM KOLEŻANKOM

Policjanci z VI Komisariatu Policji zatrzymali 3 obywatelki Ukrainy w wieku od 21 do 22-lat, które odpowiedzą przed Sądem za oszustwo. Najmłodsza z nich pracując jako kasjerka w hipermarkecie przy al. Witosa anulowała paragon na ponad 2200 zł swoim dwóm koleżankom. Młode kobiety nie płacąc za towar wyszły z nim ze sklepu. Tłumaczyły się, że chciały zrobić urodziny bratu jednej z nich, a miały kłopoty finansowe i nie miały pieniędzy. Grozi im teraz do 8 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło we wtorek w hipermarkecie przy al. Witosa w Lublinie. 21-letnia obywatelka Ukrainy zatrudniona jako kasjerka anulowała paragon na ponad 2200 zł swoim dwóm koleżankom. Młoda kobieta najpierw nabiła na kasę produkty, a  następnie anulowała paragon pozwalając przyjaciółkom zabrać cały towar nie płacąc za niego.

Kryminalni z VI Komisariatu Policji w Lublinie wczoraj zatrzymali 3 obywatelki Ukrainy w wieku od 21 do 22-lat. Zatrzymane tłumaczyły się, że chciały urządzić imprezę urodzinową bratu jednej z nich, a nie miały na to pieniędzy, więc wpadły na pomysł by w taki sposób pozyskać produkty potrzebne do zorganizowania przyjęcia. Policjanci zabezpieczyli od kobiet pieniądze w kwocie 1300 zł na poczet przyszłych kar.

Teraz obywatelki Ukrainy odpowiedzą przed Sądem. Za oszustwo grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Previous NIEUCZCIWY KLIENT. KTO GO ROZPOZNAJE?
Next TRAGICZNY WYPADEK NA AL. ANDERSA

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Praca w sieci – coraz więcej możliwości

Praca przez internet staje się coraz bardziej popularna i z taką formą zatrudnienia dość często możemy się obecnie spotkać. Z roku na rok również słychać, że coraz więcej osób myśli

Wiadomości 0 Comments

SZEF LUBELSKIEGO GARNIZONU POLICJI MIANOWANY NA STOPIEŃ NADINSPEKTORA!

Dziś w Legionowie podczas centralnych obchodów Święta Policji Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty mianowania na stopnie generalskie. Stopień nadinspektora otrzymał m.in. Paweł Dobrodziej komendant wojewódzki Policji w Lublinie.

Wiadomości 0 Comments

W trosce o bezpieczeństwo seniorów

Spotkania z bankowcami, przedstawicielami placówek służby zdrowia, administracji, środowiskiem duchowieństwa, a także liczne rozmowy z seniorami to działania profilkatyczno-informacyjne, które realizują policjanci z KMP w Lublinie. Wszystko to w trosce

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź