15-latek wpadł na kradzionym rowerze

15-latek wpadł na kradzionym rowerze

Lubelscy kryminalni zatrzymali 15-latka, który jechał kradzionym rowerem. Nastolatek ukradł jednoślad warty 1700 zł spod szkoły na ul. Tumidajskiego w Lublinie. Jak się okazało 15-latek ma na swoim koncie jeszcze kradzież 3 rowerów. W dodatku przebywał na niepowrocie z pogotowia opiekuńczego.

Wczoraj po godz. 10:00 na ul. Krakowskie Przedmieście w Lublinie policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Lublinie zatrzymali do kontroli 15-letniego rowerzystę. Podczas czynności okazało się, że jednoślad jest kradziony. Nastolatek ukradł go dwie godziny wcześnie spod szkoły na ul. Tumidajskiego. Wartość skradzionego mienia została oszacowana na kwotę 1700 zł. Wrócił już on do właściciela. Ponadto wyszło na jaw, że 15-latek przebywa na niepowrocie z pogotowia opiekuńczego.

Młody mieszkaniec Lublina trafił na II Komisariat Policji w Lublinie. Tam okazało się, że to nie jedyny skradziony jednoślad na koncie nastolatka. Kryminalni z „dwójki” udowodnili mu jeszcze 3 kradzieże na terenie Lublina. Nieletni dopuścił się ich w kwietniu, lipcu i pod koniec sierpnia b.r. Jego łupem padły 3 jednoślady o wartości ponad 2 tys. zł.

Teraz za swoje czyny 15-latek po raz kolejny odpowie przed Sądem ds. Rodziny i Nieletnich. Nieletni po czynnościach został przekazany opiekunowi z pogotowia opiekuńczego.

Previous Zderzenie BMW ze skuterem, zginął 42 latek
Next Śmiertelny wypadek na DK-19

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

TIREM UDERZYŁ W ZAPORĘ KOLEJOWĄ

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Długi Kąt, gmina Józefów. 29-latek kierując samochodem ciężarowym wjechał na tory kiedy opuszczana była zapora kolejowa. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

Wiadomości 0 Comments

„SpoKREWnieni służbą” – wspólna akcja MSWiA i MON w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

W ubiegłym roku udało się nam zebrać 3 tys. 788 litrów krwi. Mam nadzieję, że w tej edycji, kiedy do funkcjonariuszy MSWiA dołączyli żołnierze, akcja przyniesie podobne efekty. Oddajemy w

Wiadomości 0 Comments

ZDERZYŁ SIĘ Z KARETKĄ POGOTOWIA

Wczoraj w Izbicy osobowe audi zderzyło się z karetką pogotowia wiozącą pacjenta do szpitala. Do szpitala trafiło dwóch członków personelu medycznego. Jak ustalili na miejscu policjanci kierujący Audi 42-letni mieszkaniec

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!